ЛНЗ-Лебедин у перенесеному матчі 15 туру вдома переміг Тростянець.

«ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська обл.) – ФК «Тростянець» (Сумська обл.) 4:0

Голи: Ковпак, Мачуленко, Локтіонов, Котляр

ЛНЗ: Козаченко – Бурлін, Листопад, Кондратюк, Калініч – Сафонов, Поступаленко (Грицай 46+), Доронін (Ткаченко 46+), Мачуленко (Пуш 46+), Котляр – Ковпак (Локтіонов 46+)

Головний тренер: Василь Гречаний

Команда провела хороший матч, заволодівши з перших хвилин ініціативою та м‘ячем. Лебедин активно просував гру через фланги, на яких шелестіли Котляр і Мачуленко. Саме ці двоє серед інших заслужено записали голи собі в актив: Ковпак і Мачуленко в першому таймі, а Локтіонов і Котляр у другому.

Тростянець грав на контратаках і використовував верхову зброю: трьох високих гравців, які нав‘язували боротьбу на другому поверсі, однак Козаченко голи не збирався пропускати.

Лебедин перемагає 4:0 і крокує до останнього матчу в групі, який відбудеться 2 серпня в Черкасах на Центральному стадіоні проти МСК Дніпро о 18:00.