“ЛНЗ-Лебедин” – “Спартак”: текстовий онлайн

ЛНЗ”: Козаченко – Листопад, Коломієць, Парфьонов, Калініч – Лобов, Ткаченко, Грицай, Дєдов, Барбанов – Литовчак

Спартак”: Крикун – Восколович, Бурий, Одінцов, Лукомський, Губа, Педченко, Півець, Дробний, Безпрозваний, Гвоздь

Головний тренер: Руслан Ізвозчік

1′ Матч розпочався

3′ ГОЛ!! 1:0! Грицай забиває з кутового

5′ ЛНЗ усім складом на чужій половині
7′ Грицай несильно б’є по центру

Трибуни вітають Калініча з народженням доньки! Приєднуємося!!!

9′ Лобов б’є – знову в голкіпера

10′ Лобов віддає “цукерку” Дєдову через голову захисникам, але той не преграє воротаря

13′ Литовчак упіймав навіс партнера і пробив у зовнішній бік сітки

15′ Знову Литовчак марнує момент. Гра йде в одні ворота без шансів для “Спартака” поки що

16′ Грицай обігрується з Листопадом і б’є злівої трохи лівіше воріт

17′ Пенальті! Литовчака збили в підкаті ззаду.

ГОЛ! 2:0!Калініч реалізує! Команда вітає свого капітана з народженням доньки

20′ ГОЛ! 3:0! Барбанову віддали в порожню зону і він не схибив

22′ Футболісти ЛНЗ сьогодні не мають жодного спротиву в контролі м’яча. Звісно, золотонісці намагаються встигати за центрхавами лебединців, але Лобов, Грицай і Ткаченко щоразу на два кроки попереду в організації атак

24′ Листопад і Литовчак ледь не заштовхнули м’яч у ворота суперника вчетверте

26′ Нарешті і Спартак наблизився до штрафного майданчика господарів, але до удару справа не дійшла

29′ Литовчак заробляє штрафний прямо на лінії карної зони

30′ ГОЛ! 4:0! Грицай забиває другим темпом після стандарту. Неймовірно важко підопічним Ізвозчіка.

31′ Заміна. Макала замість Півня (Спартак)

32′ Свіженький темношкірий Макала завдає хорошого удару аби повернути Козаченка в тонус

35′ Ткаченко б’є на техніку – м’яч опускається поруч зі стійкою

Пауза. Губа зазнав ушкодження

38′ Грицай класно пропускає на Ткаченка передачу Парфьонова – поряд зі стійкою

42′ ЛНЗ щохвилини завдає удару по воротах. Тотальна перевага

45. Перший тайм завершено

46′ Заміна. Дейнеко, Колодяжний, Карнаух, Стєпанов, Алєксандров, Охременко замість Козаченка, Ткаченка, Парфьонова, Литовчака, Дєдова і Барбанова (ЛНЗ). Гречаний випустив усіх, окрім Маценка

У Спартака вийшов Нікішов замість Бурого

46′ Другий тайм розпочався

49′ Грицай відкрив лік ударам по воротах у другому таймі

53′ ГОЛ! 5:0! Карнаух! Спокійно прийняв, розвернувся і поклав кулю в дальній кут

55′ ГОЛ! 6:0! Колодяжний! ЛНЗ вкотре робить біля воріт Спартака все, що завгодно, тож Андрій цим вирішив скористатися

58′ Стійка! Колодяжний виконував удар

60′ Спартак розігрує кутовий і Дейнеці довелося навіть грати на виході.

Одразу ж Стєпанов марнує вихід сам на сам

61′ Пенальті! Збили Грицая.

ГОЛ! 7:0! Постраждалий виконав вирок

64′ Листопад і Грицай дивом не заносять м’яч у сітку Спартака

66′ ГОЛ! 8:0! Цього разу Грицай виправився і таки заніс м’яч у ворота. Охременко бив, а влучив у Віталія, який біг по прямій у ворота

71′ заміна. Крамаренко замість Безпрозваного (Спартак)

72′ ГОЛ! 9:0! Алєксандров замикає подачу Лобова з кутового

73′ Заміна. Махиня замість Одінцова (Спартак)

75′ Лобов технічно познущався над спартаківцями

76′ ГОЛ! 10:0! Стєпанов забиває з кутового, який своїм ударом заробив Грицай.

80′ ГОЛ! 11:0! Листопад забиває головою з подачі Коломійця

Заміна. Маценко замість Грицая (ЛНЗ)

90′ Матч завершено 11:0!!!