Юнаки “ЛНЗ-Лебедина” завершили виступи в чемпіонаті області

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

Днями завершився груповий етап чемпіонату Черкаської області з футболу серед юнаків.

“ЛНЗ-Лебедин” відіграв сезон трьома віковими категоріями. Підопічні Петра Славінського і Сергія Табаченка посіли наступні місця:

2000-2001 р.н. – 5 місце


2002-2003 р.н – 5 місце


2004-2005 р.н. – 8 місце

Сергій Табаченко, тренер “ЛНЗ-Лебедина”: “У селі діток дуже мало, тому збираємо їх фактично з усього району. До того ж, не у всіх є можливість займатися футболом. Хоча завод оплачує і дорогу, і харчування, і приїзд хлопцям з інших сіл або міст. Могли старшим і середнім віком потрапляти до плей-оф, але не вийшло. Важкувато… дітей мало. 

Однак, беззаперечним позитивом є те, що наші вихованці отримують дорогу в дорослий футбол. Зараз 8 хлопців грають за “Шполу” в першій лізі області, а районна команда, яку ми з Петром Славінським теж очолюємо, складена повністю із футболістів, які пройшли ДЮФЛО в складі “ЛНЗ”.

 

Петро Славінський, тренер “ЛНЗ-Лебедина”: “Раніше потрапляли в плей-оф, а зараз виступали з прицілом на майбутнє і грали молодшими хлопцями у старших вікових категоріях. Досить важливим за останній рік став крок у вдосконаленні інфраструктури. Тепер можемо тренуватися і грати на “ЛНЗ-Арені”, а раніше працювали на міні-футбольному майданчику в Шполі. Завдяки керівництву Лебединського насіннєвого заводу ми розвиваємося і до нашої команди хочуть потрапити хлопці з інших сіл. Також вдячні директорам сільських шкіл, які сприяють розвитку футболу на Шполянщині”.

Наступний сезон стартує в середині вересня.