Дубль Пуша забезпечує комфортний гандикап в Кубку України

ФК ЛНЗ у першому матчі 1/8 фіналу Кубку України здобув виїзну перемогу над Соколом.

Аматорський кубок України 2020/2021

1/8 фіналу

Перший матч

7 жовтня, 16:00

Шпитьки, Київська обл., стадіон Колос

«Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка, Київська обл.) – «ЛНЗ» (Лебедин, Черкаська обл.) 0:2

Голи: Пуш (30, 90)

Чмих А.Ю. (Дніпро)

Голік А.О. (Київ)

Гординський Ю.С. (Київ)

Гринь К.А. (Київська обл.)

Спостерігач арбітражу – Сидорук І.І. (Суми)

ЛНЗ: Ярошевич – Даценко (Листопад 46), Сафонов, Кузнєцов (Бурлін 51), Клюс – Ткаченко (Кос 64), Пиріг (Доронін 51), Микитин (Котляр 60), Пуш, Замуренко – Пучковський

Головний тренер: Юрій Бакалов

Сокіл (старт): Толебаєв, Скаскевич, Паламарчук, Хурулоходжаєв, Андрейчіков, Васильєв, Мамчур, Байдалук, Подшивалов, Захарченко, Окодува

Головний тренер: Олег Самченко

ЛНЗ качнули, коли команда була під Києвом. Телефонний дзвінок: «Пропонуємо перенести матч у Шпитьки на штучне поле, бо нашу арену затопило». Окей, команда їде до Шпитьок, щоб зіграти з Соколом.

Старт поєдинку чисто за Лебедином: контроль м‘яча, пошук момента і, як наслідок, гол Пуша на 30 хвилині. Класний прохід Клюса з точною подачею в голову Нікіті – 0:1.

Відзначимо, що сьогодні Бакалов на старт випустив сім нових футболістів порівняно з недільним матчем проти Вікторії. Наприкінці першої половині вдалим дебютом відзначився Ярошевич – відбив перспективний удар зблизька.

Після перерви вийшли Листопад, Бурлін, Котляр, Доронін, Кос. Однак одноосібної переваги в ЛНЗ не з‘явилось. М‘яч тинявся туди-сюди між штрафними майданчиками і от у компенсований час Пуш оформлює дубль: Кос шикарно відрізав його передачею від захисників і Нікіта встановив комфортний рахунок 0:2.

Матч-відповідь відбудеться 14 жовтня в Лебедині.