Юрій Бакалов: «Здоров’я нашої команди – на першому місці»

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

Головний тренер ЛНЗ розповів, як ухвалювалось рішення перенесення матчів на весну через коронавірус і як клуб планує працювати, якщо не буде локдауну.

– Чому вирішили недогравати чемпіонат у 2020 році?

– У нас банально не вистачає людей. Спочатку було шість хворих на коронавірус, а після другого тестування, – вісім. Велика загроза поширення перед нами постала. 

  Коли ви дізнались результати тестів, одразу зрозуміли, що це кінець сезону?

– Ні. Ми шукали різні варіанти, думали, проектували. Але у нас зараз набирається тільки 11 футболістів без другого голкіпера і тих, хто відновлюється після першого спалаху. Їх ставити одразу в старт – не найкращий варіант. Ви розумієте, це велика зараза, яка рухається. Ми не хотіли ризикувати не тільки своїми футболістами, а й суперниками. 

– Наскільки змазаною вийшла ця кінцівка чемпіонату?

– Абсолютно змазаною! Вона зламала нам буквально все. Ми дуже розраховували на останні дві гри. Ми підтягнулись в очковому балансі, хотіли завершити на мажорній ноті, плюс почали вимальовуватись позитивні зміни в самій грі. Чисто по-спортивному й психологічно дуже важко сприймається.

Але, на сьогодні, здоров’я нашої команди – на першому місці. 

– Який далі план роботи у команди?

– Хто хворий, зараз на самоізоляції, інші роз’їхались по домівках. Немає сенсу проводити тренування. До 20 грудня відпустили хлопців. Якщо не буде локдауну, плануємо в цей день зібратись на тижневий передноворічний збір. Можливо, якісь новачки з’являться. Проведемо невелику роботу, можливо зіграємо товариський турнір між собою: тренери, гравці, керівництво. 

Потім відпустимо команду до 15 січня і розпочнемо планомірну підготовку до весняної частини сезону. Я саме займаюсь розробкою плану й конспекту на збори. Треба готувати одразу декілька варіантів: А, В, С, бо може статися все що завгодно.