ФК ЛНЗ вперше програв на Меморіалі Макарова. Сталося це в 4 турі у протистоянні зі столичним Джуніорсом.

«ЛНЗ» (Лебедин, Черкаська обл.) – «Джуніорс» (Шпитьки, Київська обл.) 0:1

ЛНЗ: Ярошевич (Панченко 46) – Бурлін (Сафонов 74), Калугін, Клюс (Котляр 63), ГНП (Пуш 70) – Пиріг (Євдокимов 70), Пучковський (ГНП 68), Ткаченко (Доронін 63), Замуренко (Кошелюк 46), Шаповал (Сторчоус 46) – Кос (Норенков 46)

Головний тренер: Юрій Бакалов

Керманич ЛНЗ продовжує шукати оптимальний склад, варіює його і дає гравцям приблизно рівне фізичне навантаження. Зрозуміло, що футболістам важко витискати із себе максимум щодня для результату, але для цього такі зимові збори і потрібні.

Гра була важкою. Помітно, що накопичена втома впливала на технічні можливості гравців, через що було багато браку. А Джуніорс мав більш свіжий вигляд.

При цьому моментів у грі було обмаль. Єдиний гол гості забили на 59 хвилині, а весь інший час команди билися за центр поля. За гольовими шансами – паритет. У першому таймі Ярошевич воятував від голу, а в другому наш нападник в падінні пробив переспективно, однак м‘яч проскочив повз стійку.

5 лютого ЛНЗ зіграє заключний матч групового етапу проти АФСК Київ о 10:00 у манежі на Конча-Заспі.

До чвертьфіналу виходять по чотири. команди з групи. Вони грають за принципом “перша з четвертою, друга з третьою, третя з другою і четверта з першою”.