Районний “ЛНЗ” обігрує головного конкурента

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

Сьогодні в Лебедині місцевий “ЛНЗ” здобув третю поспіль перемогу в чемпіонаті Шполянського району. Із рахунком 3:1 битий найсильніший колектив серед інших у групі.

ЛНЗ-Лебедин – Веселий Кут 3:1
Голи: Галата (25), Головенко (50), Денисенко (76) – Сидоренко (87)

Початок матчу видався досить цікавим і динамічним. Завдяки досвідченим гравцям в обох складах, колективи швидко працювали з м’ячем і вже на старті гри обмінялися ударами зі стандартів.

Далі пристрілку продовжили господарі. Галата двічі був у максимально вигідних позиціях для удару, але йому щоразу не вистачило холоднокровності в реалізації виходів сам на сам. Прорвало центрфорварда “ЛНЗ” на 25 хвилині. Цього разу він виконав біл’ярдний удар щокою в дальній кут без шансів для воротаря – 1:0.

По перерві лебединці вирішили не відтягувати інтригу, зміцнивши свою перевагу другим голом – Головенко чітко замкнув головою подачу партнера з лівого флангу – 2:0.

Після цього темп гри знизився, футболісти обох команд фізично підсіли. Свою участь у протистоянні Веселий Кут окреслив за півгодини до кінця, викотившися в стрімку контратаку, яку змарнував один із нападників ударом вище воріт. Натомість “ЛНЗ” поставився до своіх моментів делікатніше. Третій м’яч у сітку гостей відправив Денисенко – знову головою – 3:0.

Кінцівка зустрічі залишилася за Кутом. В останні хвилини на дальній стійці захисники проґавили Сидоренка, який, підробивши м’яч, без шансів пробив у ближній кут – 3:1. Після цього “зелені” завдали ще два небезпечні удари по воротах Маценка, але результат матчу залишився непохитним – 3:1 на користь “ЛНЗ”.

Наступний матч чемпіонату району “ЛНЗ-Лебедин” проведе за тиждень. 28 червня лідер зіграє на “ЛНЗ-Арені” проти ДЮСШ Шполи. Початок матчу о 18:00.

[jsStandings id =”1240″ columns =”played_chk;win_chk;lost_chk;draw_chk;diff_chk;point_chk;curform_chk”]