Лівий Берег – ЛНЗ 2:1

Голи: Запорожан (30,П), Співаков (84,П) – Галенко (40)

Вилучення: Євдокимов (82)

ЛНЗ: Панченко, Сафонов, Лопирьонок, Насонов, Куксенко(Замуренко,46), Євдокимов, Бобко (Долінський,84), Сторчоус (Сніжко,88), Тищенко, Норенков, Галенко (Сула,61)

Довгоочікуваний матч на професійному рівні. У цій грі зустрілись дві команди з амбіціями на вихід у Першу лігу, тому очікування від матчу були найвищими.

Активніше розпочали саме підопічні Юрія Бакалова. Вони впевнено контролювали м’яч у перші 25 хвилин, змушуючи Лівий Берег більше відбиватися, ніж атакувати. Та на 30 хвилині після фолу Норенкова у власному штрафному арбітр призначає пенальті в ворота ЛНЗ. Запорожан обігрує Панченка та відкриває рахунок у грі. Проте вже за десять хвилин Галенко неймовірним голом зрівню рахунок – 1:1.

Другий тайм був скупішим на моменти, проте не на емоції. У першій частині тайму команди обмінялись кількома гострими моментами, проте чогось надто небезпечного не створили. Драматичним вийшов кінець матчу. На 82 хвилині Антон Євдокимов отримує другу жовту картку і йде з поля. Проте вже за дві хвилини Панченко фолить, вибиваючи м’яч і в ворота ЛНЗ призначають ще одне пенальті. Андрій Співаков точним ударом виводить Лівий Берег вперед. Залишок часу команди провели на половині поля киян. Черкаські футболісти відчайдушно намагались відігратися, проте марно – рахунок лишився незмінним.