Чемпіонат України серед команд Другої ліги 2021/2022

12 тур

6 жовтня, 16:00

ЛНЗ (Черкаси) – Карпати (Галич) 5:0

Голи: Насонов 14, Тарасенко 27, Бобко 43, Галенко 57, Норенков 82

Після тижневої перерви ЛНЗ увірвався в жовтень яскравим матчем з Карпатами Галич.

Перший тайм розпочався з активних дій від підопічних Юрія Бакалова. Кілька моментів створили Тищенко та Галенко. А вже на 14 хвилині влучним ударом з гострого кута Насонов відкриває рахунок у матчі. За кілька хвилин дебютним голом відзначається і Олег Тарасенко. Під кінець перших 45 хвилин захисник гостей грає рукою у власній штрафній і арбітр призначає пенальті. Біля м‘яча досвідчений Бобко, який майстерно відправляє м’яч у сітку – 3:0.

Другий тайм видався спокійнішим, але ЛНЗ залишався беззаперечним лідером на полі. На 57 хвилині Галенко після подачі Тищенка   робить рахунок 4:0. Безліч моментів створили гравці ЛНЗ у другому таймі. Тому логічним завершенням матчу став гол Норенкова на 82 хвилині.