Долаємо Лівий Берег у надважливому матчі

Чемпіонат України серед команд Другої ліги 2021/2022

1 листопада , 18:00

Черкаси-Арена

ЛНЗ – Лівий Берег 2:1

Голи: Войцеховський 11, Норенков 66 – Петренко 13

ЛНЗ та Лівий Берег – ця гра була центральною не лише в групі А, але й в усій Другій лізі. Дві амбітні команди, які ставлять собі за мету не просто підвищитись у класі, а стати переможцем у чемпіонаті. Тому увага до цього матчу була прикована особлива.

Й недарма, бо з перших хвилин поєдинку гра була захоплюючою. Момент за моментом і вже на 11 хвилині Владислав Войцеховський вражає ворота киян. До речі, це дебютний гол Владислава за нашу команду. Гра була настільки динамічною, що вже за дві хвилини Лівий Берег відіграється – 1:1. Гол на рахунку Петренка. До кінця тайму команди не збавили темп, проте рахунок лишився незмінним.

У другом таймі була значна перевага черкаської команди. Вирішальним став гол-красень Дениса Норенкова зі стандарту на 66 хвилині.  Цей гол став логічним завершенням яскравого та видовищного матчу. ЛНЗ здобуває надважливі три очки у грі з лідером чемпіонату.