Чемпіонат України серед команд Другої ліги 2021/2022

С . Демидів

Діназ (Вишгород) – ЛНЗ (Черкаси) 0:2

Голи: Норенков,49; Галенко,79

ЛНЗ: Попович, Насонов (Бурлін, 87), Норенков, Тарасенко, Євдокимов, Куксенко (Войцеховський,66), Бобко (Тищенко, 56), Голіков (Замуренко, 76), Долінський, Галенко

Матч з Діназом був, напевно, одним із найважливіших за останні місяці. Ніхто не очікував легкої гри, тому на цей поєдинок ЛНЗ налоштовувався максимально серйозно. До того ж у черкасців були ще й певні кадрові проблеми. Травмовані Кошелюк, Сула та лідер команди – Андрій Сторчоус.

Тому перший тайм видався доволі складним. Мало моментів та багато захисту – саме так можна описати перші 45 хвилин матчу. Діназ впевнено провів першу частину тайму, але відкрити рахунок не зумів.

Другий тайм був кардинально іншим. ЛНЗ активно пішов у наступ і вже на 49 хвилині Норенков відзначається голом – 0:1. Після забитого м‘яча в підопічних Юрія Бакалова, наче, відкрилось друге дихання. Черкасці створювали момент за моментом і на 79 хвилині Галенко майстерним ударом, перекинувши голкіпера, подвоює результат нашої команди. Під кінець тайму наші хлопці створили ще кілька гострих моментів, проте рахунок лишився незмінним.

Як результат – завершуємо цьогорічні зустрічі з Діназом з переконливим рахунком 4:0 на нашу користь.