“Юніт” таки не стане конкурентом у боротьбі за чемпіонство

9 Серпня, 2017

Сьогодні “ЛНЗ-Лебедин” розгромив шполянську команду в межах чемпіонату району.

“ЛНЗ-Лебедин” – “Юніт” 7:1
Голи: Полтавець (30, 41), Щукін (41), Галата (54), Гнедько (76, 85), Головенко (87) – Запісецький (81 пен.)

Попри непристойний рахунок, сім забитих м’ячів не далися зовсім легко господарям “ЛНЗ-Арени”. Перші півгодини матч був приблизно рівний. “ЛНЗ” грав із невеликою перевагою, але це не відображалося на статистиці. Голкіпер гостей жодного разу серйозно не вступав у гру.

Першим відзначився Полтавець-джуніор, гол якого став утіленням дебюту зустрічі для його команди – проштовхнув м’яч у боротьбі з захисником і голкіпером – 1:0. Далі стало легше. Наприкінці першого тайму він зі Щукіним, не виходячи за межі 60 секунд, відзначилися ще. Команди пішли на перерву вже за впевненої переваги “ЛНЗ” – 3:0.

Другий тайм розпочався теж зі штурму воріт “Юніту”. На вістрі атаки опинилися багато хто, але забити вдалося трохи згодом Галаті. Він на широкому кроці дістався м’яча швидше, ніж голкіпер – 4:0. Президент “ЛНЗ” Андрій Полтавець, який другий матч поспіль виконує обов’язки ще й головного тренера районної команди, розпочав хвилю замін, що теж принесло свою користь. Наступні три м’ячі забили саме свіжі футболісти: двічі відзначився Гнедько, а крапку поставив Головенко.

Гості відповіли голом з пенальті. Мойсєєв смачно скосив у власному штрафному нападника суперників. Вирок реалізував капітан “Юніту” Запісецький.

У підсумку 7:1 на користь “ЛНЗ”. Наступний матч команда проведе орієнтовно за тиждень.

[jsStandings id =”1240″ columns =”played_chk;win_chk;lost_chk;draw_chk;diff_chk;point_chk;curform_chk”]