Як розігрується вихід із Першої ліги до УПЛ?

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

ФК ЛНЗ достроково забезпечив собі вихід до другого етапу VBET UA Першої сезону 2022/2023. Але що далі? Що за етап? Це плей-офф? Хто з ким гратиме? З якою кількістю очок? Ці запитання можуть виникнути у вас. 

Цьогоріч регламент не схожий на попередні. Зараз пояснимо. 

Витяг з регламенту:

Чемпіонат України серед команд клубів першої ліги сезону 2022/23 проводиться в 2 (два) етапи. 

На першому етапі команди клубів першої ліги розподіляються на 2 (дві) групи («А» і «Б») за територіальним принципом. Матчі проводяться у 2 (два) кола за круговою системою – по одному матчу на своєму полі та на полі суперника з кожною з команд відповідної групи. 

За результатами першого етапу перше-четверте місця груп («А» і «Б») формують групу за вихід до ПЛ (група «Чемпіонська») з урахуванням очок отриманих у першому етапі в іграх між собою (команди, що посіли перше-четверте місця). 

За результатами першого етапу п’яте-восьме місця груп («А» і «Б») формують групу за право грати в першій лізі (група «Вибування») з урахуванням очок отриманих у першому етапі в іграх між собою (команди, що посіли п’яте-восьме місця). 

На другому етапі команди групи «А» проводять матчі тільки з командами групи «Б» у два кола.

За підсумками 2 етапу до УПЛ напряму підвищуються команди, які посіли 1 і 2 місця. 3 і 4 місце грають перехідні матчі з 14 і 13 місцями УПЛ відповідно. 

Станом на 14 листопада достроковий вихід до другого етапу забезпечили ЛНЗ, Полісся, Карпати, Епіцентр і Оболонь.