Залозний Віталій (Городище)
Коливай Олександр (Сміла)
Писанка Денис (Сміла)

“ЛНЗ”: Козаченко – Листопад, Калініч, Коломієць, Алєксандров – Лобов, Гуд, Ткаченко, Дєдов, Вакуленко, Литовчак

“Златокрай”: Манжела – Безгуба, Гонщик, Коркішко, Котелюх, Удовика, Аргєєв, Цюпаченко, Білоус, Логвіненко, Бабій

Головний тренер: Микола Безгуба

1′ Матч розпочався

2′ ГОЛ!!! 1:0! Листопад забиває з пенальті, який заробив Литовчак на першій же хвилині

4′ ЛНЗ-Арена сьогодні максимально заповнена. Люди скучили за футболом

7′ ЛНЗ одноосібно контролює м’яч без шансів для Златокрая

12′ Гра проходить максимально спокійно під диктовку господарів

17′ Заміна. Логвіненко не може продовжити матч. Замість нього – Дробітько

24′ Усі спроби Златокрая вирватися в контратаку розбиваються об захист ЛНЗ

25′ Пауза. Команди п’ють воду

27′ Воу! А це вже небезпечно! Бабій тягне м’яч через півполя і викочує на удар Аргєєву, який низом б’є у дальній кут – Козаченко фіксує

32′ Лобов виходить на ударну позицію – вище воріт

33′ Дєдов опиняється сам на сам, але не влучає у ворота

36′ ГОЛ!!! 2:0! Ткаченко карає Златокрай за зухвалі дії біля своїх воріт

Гонщик: “Плеймейкера нашли… Вратаря…”

45′ Дві хвилини додає арбітр

45+2′ Перший тайм завершено. 2:0 ЛНЗ попереду, не напружуючись

46′ Заміна. Грицай замість Литовчака ЛНЗ

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ

51′ Грицай ефектно п’ятой замикає флангову подачу. На жаль, не сильно і по центру

53′ Грицай виводить на удар Ткаченка – Манжела відбиває

55′ Безгуба фолить на лініі штрафного майданчика проти Грицая – отримує жовту.

Сам постраждалий виконує удар вище.

57′ Ткаченко добряче приклався, змусивши Манжелу стрибати за м’ячем. ЛНЗ почав більше бити по воротах

63′ Пауза. Команди п’ють воду

Заміна. Приходько замість Безгуби (Златокрай)

65′ Лобов б’є неточно. Заміна. Барбанов замість Дєдова (ЛНЗ) Франціс замість Цюпаченка (Златокрай)

70′ Команди обмінялися ударами

71′ ГОЛ!!! 3:0! Барбанов забиває. Випериджає Манжелу на виході і вражає порожні ворота

74′ Барбанов виступає в ролі асистента Листопаду, а Ткаченко розстрілює воротаря – обидва безрезультатно

76′ Заміна. Карнаух замість Гуда (ЛНЗ) Ткаченко замість Манжели і Сашторов замість Аргєєва (Златокрай)

77′ Заміна. Стєпанов замість Ткаченка (ЛНЗ)

79′ Калініч перевіряє свіжого голкіпера гостей

82′ Франціс цілить у ворота – не влучає

Заміна. Кулик замість Білоуса (Златокрай)

84′ Златокрай марнує найкращу свою нагоду забити. Новачок команди не зміг вдало підставити ногу під передачу партнера

89′ ГОЛ!!! 4:0! Грицай забиває з прострілу Барбанова

90+’ Вакуленку трохи не щастить на дальній стійці

В кінці матчу ЛНЗ просто розстрілює Златокрай. Хвилини з 75-ї гості повністю віддали ініціативу.

Матч завершено. ЛНЗ перемагає 4:0