Сьогодні відбувся черговий домашній матч ЛНЗ-Ю19. Для нашої молоді цей матч з Колосом-Ю19 закінчився нічиєю 0:0. В наступному матчі підопічні Олександра Кирилюка зіграють на виїзді проти молоді луганської Зорі.
Чемпіонат України Ю19
13 ТУР
3 листопада
13:00
Лебедин, Черкаська обл.
ЛНЗ-Ю19 – Колос-Ю19 0:0
ЛНЗ: Дубовий, Гаврильченко, Артеменко, Голіченко (Гнатенко, 51), Оріщенко, Луценко (Забара, 90+4), Мазур, Вівденко (Щербак, 71), Суханов, Волченко (Соломка, 71), Бутко (Гриб, 46)
Тренер: Олександр Кирилюк
Колос: Пахолюк, Ковальов, Канаєв, Шершень, Поправка, Безручук, Криворучко, Зегрюк (Шалабай, 77), Кузик (Дорош, 73), Гусол, Тригуб (Захарків, 46)
Тренер: Олександр Поздєєв