Разом До Мети
Хет-трик Грицая приносить останню в сезоні перемогу. ЛНЗ обігрує на виїзді Олімп

28 Жовтня, 2017

Чемпіонат Черкаської області 2017 у вищій лізі завершено. ЛНЗ гарантував собі чемпіонство ще за тур до кінця, тому гра з Олімпом нічого не вирішувала. Однак була ще одна важлива ніша, у якій лебединці досягли ще однієї вершини. Віталій Грицай оформив хет-трик, чим гарантував собі звання найкращого бомбардира з 22 голами. У Янчука – 21.

Чемпіонат області, 22 тур
28 жовтня, Кам’янка, 13:00
Олімп (Кам’янка) – ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 0:4
Голи: Грицай (39, 54, 68), Барбанов (85)

Арбітри:
Цибулько Сергій (Канів)
Ларін Костянтин (Черкаси)
Труба Сергій (Золотоноша)

ЛНЗ: Маценко – Калініч, Листопад (Алєксандров 46), Тубольцев, Коломієць (Карнаух 46) – Лобов, Гуд, Барбанов, Дєдов (Стєпанов 46), Вакуленко – Грицай (Парфьонов 71)
Головний тренер: Василь Гречаний

Олімп: Іщенко (Мудріцький 80) – Яворський (Кузик 46), Доненко, Нор (Коркач 57), Гарнага, Вагін (Макогін 71), Зоря, Лобода, Остренко, Решетняк, Підвисіцький
Головний тренер: Віталій Вагін

Після приїзду до Кам’янки перше, що впало в око, – відсутність трави. Поле сьогодні було важке: в’язке, мокре – бутси відразу забивалися брудом, що не дозволило футболістам упевнено стояти на ногах. Інспектор матчу Григорій Фощій без вагань поставив трійку.

Утім, для гостей це не стало проблемою. Вони вже на п’ятій секунді мало не забили гол силами Дєдова, після чого взяли м’яч під контроль аж до самої перерви. Атака за атакою, удар за ударом футболісти ЛНЗ нагнітали небезпеку біля воріт Олімпу. Грицай, Дєдов, Листопад, Лобов – усі вони мали змогу відкрити рахунок, але рятував голкіпер. Пробили Іщенка під кінець першого тайму. Коломієць подав точно на голову Грицаю – 0:1.

Господарі огризнулися вже в доданий час. Двічі загрожував Підвисіцький – в обох випадках Маценко не дав забити, і ще один несильний удар вибили з лінії воріт. Перерва.

У другому таймі Олімп швидко заробив пенальті. Підвисіцький підійшов до м’яча і не влучив у ворота, пробивши низом повз стійку! Гості відповіли в ту ж хвилину: Карнаух видав філігранну передачу Грицаю, який перетворив її на гол з лівої ноги – 0:2.

Після цього ЛНЗ дав більше простору супернику. Кам’янчани більше володіли м’ячем, але до воріт так і не доходили. Натомість ЛНЗ продовжував обстрілювати рамку Олімпу. Ще одна серія ударів, і на 68 хвилині Грицай виходить сам на сам – розвертає щоку і забиває третій! 0:3. За декілька хвилин потому головний бомбардир чемпіонату смикнув задню і залишив поле. Ну, а добив Олімп Барбанов. Сергій виконав подачу на Стєпанова, а вийшло так, що забив гол з гострого кута. 0:4 у підсумку.

Базис переміг Колос 4:2, а це означає, що трійку призерів сформовано.