Разом До Мети
ЛНЗ-Лебедин став чемпіоном Шполянського району!

ЛНЗ-Лебедин став чемпіоном Шполянського району!

11 Листопада, 2017

Ще один комплект золотих нагород у свій доробок за 2017 рік додав клуб Лебединського насіннєвого заводу. Інтрига трималася до останнього і на фінішній прямій ДЮСШ Шпола випереджала ЛНЗ на два пункти в таблиці. Однак у вирішальний момент не створила вдома супротиву чинному чемпіону.

ДЮСШ Шпола – ЛНЗ-Лебедин 0:3
Голи: Галата (5), Алєксандров (49), Дєдов (55)

ЛНЗ приїхав на гру, підсилившись гравцями першої команди. Однак це не стало вирішальним аспектом, адже на п’ятій хвилині гол забила зв’язка Мойсєєв–Галата: перший подав, а другий головою в падінні відкрив рахунок – 0:1.

Голепаду не сталося. Команди діяли дуже повільно, місцями навіть нудно, утім перевага була на боці ЛНЗ. Гості не дуже поспішали вперед, але свої ворота закрили на замок і так само успішно господарювали в центрі поля. Там було нелегко обом колективам: в’язке поле забило підошви бутс, тому невдавалося міцно стояти на ногах.

У другому таймі ЛНЗ збільшив перевагу над Шполою. Цього разу вже Алєксандров замикав дальню стійку ногою – 0:2. По перерві біля воріт шполян побільшало гольових моментів, але жоден з ударів Вакуленка або небезпечних виходів сам на сам нічого не приніс. Дуже швидко підкріпив перевагу і встановив остаточний рахунок Дєдов. Галата втік у контратаку, а Сергій його підтримав, за що був винагороджений пасом на порожні ворота – 0:3.

Решту матчу ЛНЗ догравав, зробивши акцент на замінах, тож на поле вийшли всі футболісти запасу. Фінальний свисток Бурлая зафіксував упевнену перемогу гостей з рахунком 0:3 і їхнє чемпіонство в Шполянському районі.

[jsStandings id =”1240″ columns =”played_chk;win_chk;lost_chk;draw_chk;diff_chk;point_chk;curform_chk”]

Коментувати:

Партнери
LNZ group

LNZ web

UNIVERSEED

DEFENDA