24 лютого, Білозір’я, 16:00
ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) – УТК (Уманський р-н)

ЛНЗ: Козаченко – Алєксандров, Калініч, Коломієць, Парфьонов – Листопад, Барбанов, Ткаченко, Остренко, Гуд – Литовчак

1′ Матч розпочався

4′ Команди жваво розпочали

45′ Перший тайм завершено. Команди голів не забили, та й не було для цього моментів. ЛНЗ і УТК діють активно, але це відбувається між штрафними майданчиками. Лебединці виконали декілька пристрілочних ударів у першій половині, а уманчани взагалі фактично не тривожили Козаченка.

Після екватору 45-хвилинки почалася справжня заруба в центрі поля. Дісталося і арбітру зустрічі. Вдчувається, що протистояння підігріває принциповість, але на цифри на табло це поки що не впливає.

У трансляції будуть зазначені тільки голи.

46′ Заміна. Карнаух, Тубольцев і Дейнеко замість Гуда, Алєксандрова і Козаченка (ЛНЗ)

58′ ГОЛ!!! 1:0!!! Литовчак забиває з кутового

61′ Заміна. Грицай замість Ткаченка (ЛНЗ)

69′ ГОЛ!!! 2:0!!! Литовчак в дотик забиває з ідеально точного пасу в розріз від Листопада

89′ Заміна. Мойсєєв замість Барбанова

Матч завершено. 2:0 перемога ЛНЗ