“Златокрай” – “ЛНЗ-Лебедин”: текстовий онлайн

29 квітня, Золотоноша, стадіон “Колос”, 16:00
“Златокрай” – “ЛНЗ-Лебедин” 0:2

Володимир Березняк (Черкаси)
Володимир Шланчак (Городище)
Семен Шлончак (Черкаси)

“Златокрай” (старт): Манжела – Безгуба, Коркішко, Дробітько, Котелюх – Агарін Н., Білоус, Сидоренко, Аргєєв, Гонщик – Приходько

“ЛНЗ” (старт): Козаченко – Калініч, Алєксандров, Парфьонов, Коломієць – Листопад, Гуд, Ткаченко, Барбанов, Дєдов – Грицай

Матч розпочався. Команди вийшли на добре підготовлене поле.

4′ М’яч більше перебуває біля воріт ЛНЗ

6′ Шполяни зробили випад, але у Дєдова вибили кулю з ніг у карній зоні

12′ ЛНЗ відтиснув від власних воріт і поступово набирає оберти

15′ Агарін потужно пробиває по центру – Козаченко на місці

17′ Дєдов прорвався до воріт і заробив кутовий

22′ Команди діють із великим бажанням: Златокрай демонструє якісну гру в центрі поля, а Лебедин готує результативну атаку

26′ Знову Дєдов активний. Цього разу довів справу до удару з гострого кута, але Манжела спрацював на відмінно

31′ Півгодини промайнули непомітно. Сьогодні в Золотоноші футбольний день: жвавий матч, заповнені трибуни і сонячна погода

38′ Листопад отримує гірчичник за жорсткий підкат Безгубі

43′ Стійка! Дєдов замикав простріл Барбанова і влучив у каркас

44′ ГОЛ!!! ЛНЗ дочекався свого шансу! Захисники забули Грицая, а той у боротьбі з голкіпером залишився з м’ячем і вивів гостей уперед 0:1.

Перший тайм завершено – 0:1

Другий тайм. Заміни:

Стєпанов замість Грицая, Литовчак замість Ткаченка, Колодяжний замість Барбанова (ЛНЗ)

47′ Литовчак завдає підступного удару с відскоком – кутовий

48′ Стійка! Алєксандров головою перевів м’яч у дальню штангу з кутового

51′ Знову Литовчак близький до голу! Вийшов на ударну позицію і покотив повз ближню стійку

52′ ЛНЗ повністю володіє ініціативою

55′ Гонщик здорово протягнув м’яч, обігрався з партнером, але вистрілив високо над воротами

61′ Концентрація Златокрая в обороні продовжує падати – ЛНЗ уже пішки туди заходить. Листопад пробиває в руки Манжелі

65′ Темп гри значно впав. Господарі втратили багато сил у першому таймі, але не реалізували свою перевагу. Зараз домінують підопічні Гречаного

70′ ЗАМІНА. Кубрушко заміть Безгуби (Златокрай)

71′ У штрафному майданчику ЛНЗ зросла напруга, довелося панічно виносити м’яч

77′ Гра зависла в центрі поля

78′ ЗАМІНА. Цюпаченко замість ю Коркішко, Кубрушко замість Сидоренка (Златокрай)

79′ Команди обмінюються небезпечними мометами: Цюпаченко прицільно б’є в Козаченка, а Литовчак знову на вістрі атаки опинився за крок від голу

84′ ЗАМІНА. Карнаух замість Дєдова (ЛНЗ)

84′ ГОЛ! Сидоренко забиває у власні ворота! 0:2

90+3′ Арбітр додає три хвилини

90+3′ ЗАМІНА. Охременко замість Стєпанова (ЛНЗ)