Разом До Мети
ЛНЗ вдруге поспіль програє Альтаїру в контрольному матчі

17 Березня, 2018

У першому турі турнірну пам’яті В’ячеслава Першина ЛНЗ-Лебедин програв драбівському Альтаїру. Матч відбувся в Білозір’ї.

ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) – Альтаїр (Драбів) 1:2
Голи: Литовчак (9) – Дмитренко (55, пен.), Біда (60)

ЛНЗ: Козаченко (Дейнеко 30, Маценко 62) – Калініч, Парфьонов (Алєксандров 46), Листопад (Тубольцев 46), Коломієць – Боровик (Карнаух 46), Вакуленко, Барбанов, Ткаченко, Грицай (Гуд 46) – Литовчак (Охременко 46)

Головний тренер: Василь Гречаний

У першій половині команди створили обмаль моментів. На 9 хвилині Литовчак відкрив рахунок ударом під поперечину з передачі Грицая, після чого команди лише по разу обмінялися гостротою біля чужих воріт. Гонщик не реалізував вихід сам на сам із Дейнекою, а на протилежному боці поля аналогічну хибу допустив Литовчак.

У другій половині Альтаїр протягом 15 хвилин перевернув хід гри. Спочатку з пенальті відзначився Дмитренко, а згодом Біда замкнув стрімку атаку драбівчан пілся обрізки ЛНЗ у центрі поля – 1:2.

Цікавий епізод стався на 67 хвилині. Стєпанов симулював пенальті у боротьбі з Калінічем, але арбітр все ж поставив 11-метровий. До виконання підійшов знову Дмитренко і… демонстративно пробив повз ворота.

Проблеми з арбітром призвели до вилучення Ткаченка на 73 хвилині. В’ячеслав покинув поле через суперечки з Фощієм.

У підсумку Альтаїр переміг, а ЛНЗ завтра, 18 березня, зіграє о 16:00 проти Академії-Черкаського Дніпра.