ЛНЗ-Лебедин здолав у Києві учасника чемпіонату України серед аматорів

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Цієї середи команда Лебединського насіннєвого заводу провела спаринг проти столичного Рубікону. Підопічні Гречаного здобули переконливу перемогу в межах підготовки до сезону.

Товариський матч
Київ, стадіон Чайка
21 березня, 13:00

Рубікон (Київ) – ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 2:4
Голи: ? (66), ? (71) – автогол (10), Грицай (24), Калініч (60), Гуд (89, пен.)

ЛНЗ: Козаченко (Дейнеко 30, Маценко 60) – Листопад (Алєксандров 46), Калініч, Коломієць (Парфьонов 46), Кондратюк (Тубольцев 46) – Боровик (Гуд 46), Ткаченко (Карнаух 46), Грицай (Касьянов ГНП 46), Вакуленко (Барбанов 46), Султанов (Вакуленко 60) – Литовчак (Охременко 46)

Головний тренер: Василь Гречаний

Виїзд до Києва посеред тижня був під питанням до пізнього вечора вівторка через важкі погодні умови по всій Україні. Гра з Рубіконом планувалася ще декілька тижнів тому, але тоді, знову ж таки, рясний снігопад відтермінував спаринг. Цього разу команди мали гарантії, що штучне поле буде готове до гри, незважаючи ні на що.

Із перших хвилин господарі спробували забити швидкий м’яч, увімкнувши максимальні швидкості, але лебединці легко збили цей темп і вже за лічені хвилини заволоділи м’ячем та ініціативою. Допомогла в цьому хороша техніка центральних півзахисників ЛНЗ: Боровика, Грицая і Ткаченка. На місцями слизькому полі вони акуратно працювали з м’ячем, змушуючи суперника пролітати повз.

На 10 хвилині Лебедин відкрив рахунок – Султанов прострілив, а захисник зрізав у власні ворота. Моменти почали сипатися один за одним, тож на 24 хвилині красивий гол Грицая зі штрафного під поперечину не став несподіванкою – 0:2.

Віталій найбільше загрожував Рубікону в першому таймі: то в поперечину проб’є, то змусить голкіпера відбити на кутовий, то ще якась гострота. Кияни ж за перші 45 хвилин спромоглися лише на декілька стандартів і легеньких ударів для Козаченка. Команда у них молода і менш досвідчена.

По перерві Гречаний змінив майже весь склад і це далося взнаки. Гра вирівнялася після 60 хвилини. До того хороші удари Карнауха і Гуда стали аперетивом до потужного “цвяха” від Калініча – 0:3.

Незабаром Рубікон у короткий проміжок часу відквитав два голи після подачі з флангу і провалу в обороні лебединців. Утім, за хвилину до фінального свистка Барбанов заробив пенальті, а Гуд поставив ефектну крапку “паненкою” з одинадцятиметрового. Перемога ЛНЗ 2:4.

Наступну гру команда проведе цієї суботи (точний час поки невідомий – близько 13-14 години) проти сумської Вікторії в Білозір’ї.