ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) – Вікторія (смт Миколаївка, Сумська обл.)

Матч розпочнеться о 14:20

ЛНЗ: Козаченко – Парфьонов, Кондратюк, Коломієць, Калініч – Боровик, Ткаченко, Грицай, Вакуленко, Султанов – Литовчак

1′ Матчрозпочався

7′ Команди розпочали обережно, іде боротьба за володіння м’ячем

11′ Поки що вся гра будується на великій кількості фолів, боротьби і браку

13′ Грицай непогано пробиває штрафний, але м’яч опускається за поперечину

18′ ЛНЗ поступово перебирає ініціативу. Кострубата, але все ж атака, завершується ударом Боровика

22′ Султанов класно хитає захисника і б’є в площину – кутовий

26′ Команди по черзі володіють м’ячем. Вікторія встигла вже подати декілька безрезультатних кутових і пробити майже з центру поля

27′ Ще удар по воротах ЛНЗ – дуже неточно

29′ Грицай і Ткаченко розіграли кдасну стінку в центрі поля, Віталій вийшов на ударну позицію і заробив штрафний – потужний удар поряд зі стійкою

32′ Гриц закинув Литовчаку, той обробив і пробив повз ближню стійку.

До слова, Вікторія зараз більше з м’ячем

45′ Перший тайм завершено. Гра рівна, рахунок нічийний 0:0

46′ Заміна. Дейнеко замість Козаченка

46′ Другий тайм розпочався

50′ Неймовірний момент у ЛНЗ! Грицай не забиває в порожні ворота! Гості обрізалися, Ткаченко вивів Литовчака на побачення – удар – добивання – вище

52′ ГОЛ! 1:0! Вакуленко зміщується під ліву і цілить низом у ближній кут

56′ Ще одну супернагоду марнує ЛНЗ! Литовчак викотив на дальню стійку, де Вакуленко підробив під ліву, а його удар з трьох метрів встигли накрити

59′ ГОЛ! 2:0! Грицай виправляється! Литовчак вистрілив у поперечину, а Віталя добив

63′ Вікторія б’є штрафний по центру

67′ Заміна. Гуд замість Ткаченка

73′ Заміна. Охременко і Тубольцев замість Грицая і Литовчака

80′ Гра проходить досить спокійно. Здається, що справу вже зроблено і команди просто дограють матч

81′ Заміна. Алєксандров замість Боровика

85′ ГОЛ! 2:1! Вікторія шикарно розкатала оборону ЛНЗ і у Дейнеки не було шансів

90′ Суддя додав 3 хвилини

Матч завершено. ЛНЗ переміг 2:1