Разом До Мети
Віталій Грицай: “У мене вже готовий шорт-лист футболістів, які захищатимуть кольори ЛНЗ-2”

Віталій Грицай: “У мене вже готовий шорт-лист футболістів, які захищатимуть кольори ЛНЗ-2”

30 Березня, 2018

Головний тренер ЛНЗ-2 Віталій Грицай прокоментував перший матч своїх підопічних, який вони виграли в Академії-Черкаського Дніпра на Кубку Першина (3:1).

Віталію, як тобі перша гра у виконанні ЛНЗ-2?

– Я побачив два різних тайми. Хто був на футболі, самі розуміють. У першій половині моментами навіть вдавалося закрити суперника на його половині поля. Я про це говорив на установці перед грою. У випадку втрати м’яча відразу вступати у відбір, бо проводити гру в атаці легше, ніж в обороні. Моментами це вдавалося. А в другому таймі треба було просто оцінити футболістів, які є в наявності і хто готовий виконувати завдання керівництва, а хто – ні. Впринципі у мене вже готовий шорт-лист людей, які будуть захищати кольори ЛНЗ-2.

Чому ти матч провів високо на трибуні?

– Я знав можливості футболістів, які грали в першому таймі, тому попросив їх виконати мою установку і дотримуватися плану гри. А за цим легше дивитися було зверху, краще видно все поле. У другому таймі зійшов донизу, щоб робити заміни і перебувати біля краю.

Що тобі найбільше сподобалося і не сподобалося в грі?

– Епізодами не сподобался гра центральних захисників. Хоч це і був їхній перший матч, однак знижку на це ніхто не робить. Я їм у перерві казав, що не можна влаштовувати гонки з нападниками, які вдвічі швидші, треба було грамотніше зіграти.

А позитив – намагання відразу вступати у відбір і не давати розвивати контратаки. Зрозуміло, що Академія тренується щодня і є більш готовою, ніж команда, яка провела чотири тренування. Тому моментами мені сподобався швидкий відбір від наших гравців.

На недільний матч проти Олімпу вже придумав, що скажеш хлопцям і як підійдеш до гри?

– Якщо ми будемо вибудовувати так ігри, то змінювати щось, тим більше після перемоги, немає сенсу. І склад змінювати теж не збираюся. У нас будуть якісь визначальні принципи ведення гри, тому будемо їх дотримуватися і з кожним матчем тільки додавати. Ще визначуся з кількістю футболістів, бо їх було аж 28. Треба обрати тих, хто справді виділяється на полі.

Наступний матч ЛНЗ-2 проведе в неділю, 1 квітня, проти Олімпу на Кубок Першина. Початок гри у Білозір’ї – о 12:00.

Коментувати:

Партнери
LNZ group

LNZ web

UNIVERSEED

DEFENDA