Бамбурак В.Б. (Чернівці)
Грисьо Б.Р. (Львів)

ЛНЗ: Козаченко – Парфьонов, Листопад, Кондратюк, Калініч – Коломієць, Гуд, Грицай, Остренко, Султанов – Литовчак

1′ Матч розпочався

18′ Відчувається, що обидві команди хвилюються, грають обережно. Третина тайму минула в боротьбі за центр поля

19′ Козаченко зіштовхнувся з нападником, але уникнув травми

Команди по черзі фолять у центрі поля

23′ Нападник Рочина ледь не вийшов сам на сам, Листопад і Козаченко нейтралізували

25′ ЛНЗ будує свою гру через довгі паси на Литовчака, але захист суперника справляється

27′ ГОЛ!!! 0:1!!! Грицай забиває з кутового!!!

31′ Червона Остренку! Паша не стерпів свого опонента і в’їхав йому в ноги

37′ ЛНЗ перебирає ініціативу. Грицай б’є зі штрафного, а Литовчак не сильно головою після подачі зі стандарту

40′ Грицай перейшов на правий фланг півзахисту замість Остренка

43′ Рочин небезпечно стріляє з флангу – Козаченко на місці

45′ Гуд добре б’є зі штрафного – м’яч проходить повз дев’ятку

Перший тайм завершено. 0:1 на користь ЛНЗ і червона в пасиві Остренка

46′ Заміна. Дєдов замість Грицая

46′ Другий тайм розпочався

52′ Рочин небезпечно атакує – ЛНЗ вибиває на кутовий

55′ Козаченко отримує гірчичник. Гравець Рочина, подаючи м’яч Лебедину, влучив у ворота, як наслідок – багато суперечок

58′ Небезпечний удар Рочина – рикошет, кутовий

60′ Господарі контролюють м’яч, шукаючи шпарини в обороні ЛНЗ

62′ Литовчак влучає в поперечину! Щоправда від голкіпера, але все ж. Подачу виконав Дєдов

Суперник одразу летить у контратаку, однак мимо

66′ Рочин відчуває чисельну перевагу, накочує атаки, б’є здалеку вище

70′ Господарі атакують переважно лівим флангом, тому Калініч навантажений на повну

73′ Листопад виносить м’яч на трибуни

Рочин робить уже третю заміну

74′ Стійка! Листопад розрядив гарамату з 25 метрів у каркас воріт

78′ Литовчак сьогодні отримує подвійне навантаження, ноги не витримують, звела судома

Заміна. Охременко замість Литовчака

84′ Заміна. Тубольцев замість Гуда

87′ Тубольцев уже корисний – заробив на собі жовту

90′ Охременко заробляє кутовий

90′ Заміна. Боровик замість Дєдова

Матч завершено! ЛНЗ перемагає 0:1!!!