ЛНЗ: Дейнеко – Листопад, Кондратюк, Парфьонов, Калініч – Гуд, Коломієць, Вакуленко, Султанов, Грицай – Литовчак

Росава: Сорокін – Нікітенко, Баранов, Понежда, Бовшик, Франчук І., Франчук В., Столяр, Головко, Бабаєв, Кисіль

Головний тренер: Віктор Запара

1′ Матч розпочався

6′ ЛНЗ контролює гру

9′ Вакуленко!!! Який момент у Антона – не забиває з 10 метрів

ГОЛ!!! 1:0!!! Литовчак! Зіграв на добиванні після удару Султанова

12′ Гуд мало не забив головою – класна подача Листопада

14′ Кондратюк несильно головою б’є в руки воротарю

16′ Росава вже не вперше грубо грає у відборі, цього разу арбітр покаує жовту за фол на Грицаю в центрі

20′ ГОЛ!!! 2:0!!! Грицай щільним ударом забиває гол

Віталій виправив незрозумілі дії Литовчака і Вакуленка, які вийшли сам на сам і невдало розіграли воротаря

25′ Мар’ян! Гуд виводить на побачення, а той марнує

26′ ЛНЗ повністю володіє ініціативою, не поспішаючи летіти в атаку, вимірює кожну передачу

Калініч виконує дальній штрафний – неточно

28′ Ще момент у господарів. Цього разу Грицай опинився на вістрі, а пробив вище

30′ Вилучення! Понежда отримує другу жовту за зрив атаки на Коломійці. Росава залишається вдесятьох

31′ Росава проводить уже другу заміну

Литовчак не реалізує чергове рандеву

41′ ЛНЗ не напружується, а гості проводять третю заміну

42′ Ех, Вакуленко добре стріляє з лівого флангу – трохи вище

45′ Арбтір додає 1 хвилину

Перший тайм завершено. 2:0 на користь ЛНЗ, а Росава в меншості

46′ Заміна. Боровик, Дєдов, Алєксандров, Тубольцев замість Кондратюка, Гуда, Коломійця і Султанова

46′ Другий тайм розпочався

49′ Литовчак сьогодні головний марнотрат. Опинився перед воротами без опіки і знову не забив

53′ Дєдов! Який момент! Не забиває

54′ Листопад перевіряє Сорокіна метрів з 40 – трохи вище

58′ ЛНЗ не витрачає зайві сили, не форсує подій, а Росава реально нічого не може протиставити, просто обороняється

61′ Заміна. Охременко замість Литовчака

64′ Боровик виводить Охременка на побачення, а той далеко відпускає м’яч

67′ Росава чи не вперше наблизилися до воріт ЛНЗ. Стандарт успіху не приніс

70′ Заміна. Остренко замість Грицая. Публіка оваціями та вигуками супроводжує Грицая з поля

74′ Охременко впритул не забиває з точної подачі Дєдова

79′ Остренко і Вакуленко не забивають впритул. Росава всім складом лягає під м’яч

81′ ЛНЗ просто тримає м’яч у центрі поля

84′ Вакуленко покрутився і слабко вдарив з правої ноги по центру

90′ Вакуленко несильно пробиває штрафний по центру

Матч завершено. Перемога ЛНЗ 2:0