Авангард – ЛНЗ-Лебедин: текстовий онлайн

ЛНЗ: Козаченко – Калініч, Листопад, Кондратюк, Парфьонов – Коломієць, Боровик, Грицай, Дєдов, Остренко – Охременко

Головний тренер: Василь Гечаний

Авангард: Кудін – Куц, Біляк, Віслевський, Корольов, Волощук, Олійник, Сухецький, Каплун, Крамар, Гамалій

Головний тренер: Олександр Каплун

1′ Матч розпочався

3′ ЛНЗ зі старту підбирається до воріт Авангарда

8′ Листопад пробиває головою з кутового – вище

11′ ЛНЗ закрив суперника на його половині і пробує організувати атаки через фланги

14′ Повільно протікає гра. Авангард стоїть в обороні, розуміючи, що шансів іти вперед немає, а Лебедин повільно шукає момент

16′ Грицай головою б’є з подачі Коломіця, м’яч опустився зверху на сітку

20′ Поперечина! Охременко влучає в каркас

22′ Листопад мало не забиває! Куц тримав Тимофія за руку на стандарті, і той з метра пробив у руки Кудіну

24′ Черговий удар головою зі стандарту по воротах господарів. Цього разу зіграв Коломієць, але вище

26′ Перша спроба Авангарда. Гамалій дав передачу Біляку, той чиркнув у напрямку Козаченка

30′ ЛНЗ продовжує тиснути, Охременко опинився на ударній позиції

32′ А от і Авангард мало не забив. Волощуку забракло сили

39′ Чергова небезпека з другого поверху. Листопад надіслав м’яч повз стійку

41′ Ще раз Листопад. Цього разу захисник виносить з лінії воріт

Перший тайм завершено. 0:0

46′ Заміна. Дейнеко замість Козаченка

46′ Другий тайм розпочався

48′ ГОЛ!!! 0:1! Дєдов відкриває рахунок

51′ Коломієць цілить у дев’ятку – трохи неточно

57′ Потасовка на полі, Листопад вступився за Коломійця

61′ Заміна. Гуд замість Боровика

63′ Остренко з дальньої дистанції перевіряє Кудіна, потім Охременко б’є з гострого кута

66′ Авангард розвинув стрімку атаку, Листопаду довелося виносити м’яч із воротарської зони

67′ Дєдова вивели на ударну позицію, Кудін відбив хороший постріл низом

71′ Заміна. Алєксандров замість Охременка

73′ Алєксандров перевіряє ударом здалеку – неточно

75′ ГОЛ!!! 0:2!! Гриииицаааай! Хороший гол забиває ЛНЗ. Остренко обіграв захисника, викотив Гуду, а той продовжив на дальню стійку, де чатував Грицай

Заміна. Барбанов замість Остренка

78′ Заміна. Тубольцев замість Кондратюка

79′ ГОЛ!!! 0:3! Гуд самостійно розбирається з захистом суперника і забиває в дальній кут злівої

84′ Гуд б’є поряд зі стійкою

85′ ГОЛ!!! 0:4! Тубольцев забиває головою з подачі Гуда класний гол

87′ Хороший удар виконує Авангард, однак Дейнеко на місці