Шланчак Володимир (Городище)
Фощій Юрій (Черкаси)

ЛНЗ: Козаченко – Калініч, Листопад, Кондратюк, Парфьонов – Коломієць, Тубольцев, Грицай, Дєдов, Вакуленко – Литовчак

Головний тренер: Василь Гречаний

Альтаїр: Лєнчінков – Гопка, Грищук, Дмитренко, Вдовика – Лобов, Черниш, Бреус, Колос, Гонщик – Ординський

Головний тренер: Роман Поліщук

Матч не розпочинається, всі чекають поліцію

1′ Гра розпочалась

5′ Поки без моментів, команди звикають

6′ Заміна. Ткаченко замість Грицая. Ушкодження у Віталія

10′ Вакуленко забиває з офсайду, гравці ЛНЗ обурені рішенням арбітра, Грищук зчепився з Вакуленком – суддя дістав жовту картку

15′ Традиційно в Драбові обидві команди грають непоступливо і невидовищно

18′ Який момент у Альтаїра! Ткаченко обрізався на лінії свого штрафного, Колос підхопив, але пробив злівої повз ворота

20′ Вакуленко у відповідь б’є здалеку по центру

23′ Вдовика слабко б’є здалеку – Козаченко проводжає поглядом

24′ Господарі дуже цупко грають в обороні, дуже щільно і агресивно, при цьому майже не атакують. ЛНЗ пробує контролювати, але не вистачає вільних зон

25′ Ще момент у Альтаїра. Ординський підступно пробиває головою – Козаченко переводить на кутовий

31′ Ткаченко перевіряє Лєнчінкова хорошим удар з відскоком. А так, то гра проходить у центрі поля

32′ А от і ЛНЗ! Тубольцев став останньою ланкою в сумбурі після кутового – удар пройшов поряд з дев’яткою

34′ ГОЛ!!! 1:0! Дмитренко опинився в правильному місці й відкрив рахунок. Бреус шикарно виконав стандарт з кута штрафного, а м’яч від дальньої стійки прилетів капітану Драбова

37′ Гопка перевіряє фарт з 40 метрів – над дев’яткою

42′ Багато боротьби на полі, суто бойовий матч

45’+ Ого! Гопка з лінії воріт відбиває удар Литовчака головою після кутового. Оце так моментище!

Перший тайм завершено. 1:0 на користь Альтаїра

46′ Другий тайм розпочався

51′ На другу половину Лебедин вийшов більш активний. Є бажання зрівняти рахунок, але поки незрозуміло якими інструментами

55′ ЛНЗ закрив на хвилину господарів у своїй карній зоні подачами з флангів

57′ Суддя активно виписує гірчичники гостям. Хвилину тому – Тубольцеву, тепер – Листопаду

58′ Гонщик виконує штрафний з кута штрафної в руки Козаченку

60′ Заміна. Охременко замість Литовчака

62′ Охременко продуктивно ввійшов у матч – розвернувся і пробив у дальній кут, заробивши корнер

Заміна. Остренко замість Тубольцева

68′ Безмоментно проходить матч

69′ ГОЛ!!! 1:1!!! Вакуленко зрівнює рахунок ударом з рикошетом

72′ Вакуленкоще б’є – кутовий

74′ Дєдов підробив під праву – удар в руки Лєнчінкову. ЛНЗ відчув більше впевненості

77′ Знову на кутовому Альтаїр виносить з лініі

79′ Ого! Калініч стріляє зі штрафного під поперечину – воротар переводить на кутовий. Звідти ще удар і Лєнчінков знову бере

Альтаїр використав уже всі заміни

82′ Колос бере на себе, зміщується в центр і пробиває низом по центру

84′ Моментище у Драбова! Дмитренко пуляє з лівої смертельний удар – Листопад головою рятує команду

85′ Оце так! Арбітр вилучає Калініча за розмови, виписавши йому два поспіль попередження…

89′ Колос вирішує бити з далеку – вище

Арбітр додав 6 хвилин

90’+ Білоус непогано стріляє в дальній кут, але там Козаченко