Златокрай – ЛНЗ-Лебедин: анонс центрального матчу 10 туру

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Чемпіонат області, 10 тур
30 червня, Золотоноша, Колос, 17:00
“Златокрай” (Золотоноша) – “ЛНЗ-Лебедин” (Лебедин)

Арбітри:
Шкурченко Олег (Ватутіне)
Шлончак Семен (Черкаси)
Бурлай Максим (Черкаси)

НА НАШОМУ САЙТІ ВІДБУДЕТЬСЯ ТЕКСТОВА ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ

Довкола гри

Цього тижня сталася важлива подія. Керівництво ЛНЗ-Лебедина вирішило, у яких турнірах команда надалі братиме участь. Багато хто очікував виступів в чемпіонаті України серед аматорів, але детально вивчивши ситуацію, боси клубу обрали найоптимальніше рішення. Відтак, ЛНЗ продовжить виступи в чемпіонаті області, а також візьме участь в Аматорському і професійному Кубку України.

Щодо режиму роботи, то все стабільно. Дискваліфікованих немає, команда готується і проводить планові тренування. Після минулої гри з Базисом (3:0) колектив відсвяткував перемогу в Кубку України серед аматорів.

Також стало відомо, що в середу, 4 липня, ЛНЗ зіграє пропущений матч 7 туру з Черкаським Дніпром-2.

Суперник

Златокрай цього сезону вирвався в лідери. Команда посідає другу сходинку, поступаючись одним пунктом УТК і випереджаючи на один ЛНЗ. Однак золотонісці зіграли на два матчі більше, ніж його сусіди.

Колектив виступає досить стабільно: дві нічиї з УТК і Базисом і перемога над Альтаїром. Серед сенсаційних результатів – домашня поразка Росаві 1:4.

Історія взаємин

Із 2015 року в межах офіційних матчів суперники зустрілися вісім разів. В усіх матчах перемогу здобув ЛНЗ, а загальний рахунок – 22:1 на користь лебединців.

Остання зустріч

19 серпня 2017 року ЛНЗ і Златокрай відкрили друге коло чемпіонату області. Тоді з ЛНЗ-Арени золотонісці поїхали взявши з собою чотири сухі м’ячі. По разу відзначилися Листопад, Ткаченко, Барбанов і Грицай.


Усі матчі 10 туру:
СК “Ніка” – “Альтаїр”
СК “Базис” – ФК “Черкаський Дніпро-2”
“Златокрай-2017” – “ЛНЗ-Лебедин”
“Олімп” – ФК “Спартак”
ФК “Колос” – ФК “УТК”
“Росава-Наша Ряба” – ФК “Авангард”