“ЛНЗ-Лебедин” – у фіналі Кубку області

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

“ЛНЗ-Лебедин” прогнозовано виграє другий матч Кубку області у “Златокрая”. Таким чином підопічні Гречаного зіграють у фіналі проти кочубіївського “Базиса” 28 травня.

“ЛНЗ-Лебедин” – “Златокрай” 4:0 (8:0)
Голи: Грицай (18), Барбанов (25), Стєпанов (72), Литовчак (83)
Вилучення: Лебідь (пряма червона)

Арбітри:

Олег Шкурченко (Ватутіне)

Віталій Залозний (Городище)

Іван Баранов (Канів)

“ЛНЗ“: Козаченко (Дейнеко 46) – Алєксандров, Коломієць, Парфьонов, Калініч – Листопад (Лобов 55), Ткаченко (Стєпанов 46), Гуд (Карнаух 46), Дєдов (Колодяжний 46), Барбанов – Грицай (Литовчак 46)
Головний тренер: Василь Гречаний

“Златокрай“: Манжела (Ткаченко 46) – Коркішко, Дробітько (Лебідь 46), Сидоренко (Сидоренко 46), Котелюх – Білоус (Приходько 46), Агарін Н. (Кубрушко 46), Алєксєєв (Цюпаченко 46), Гонщик (Савченко 58), Хрипченко – Матвієнко

Головний тренер: Микола Безгуба

Цей матч уже фактично нічого не вирішував. Лебединці достроково розставили пріорітети, тож друга зустріч перетворилася на формальність. Це простежилося і в ігрових настроях. “Златокрай” не особливо проявляв волю до перемоги, а “ЛНЗ” упевнено дотискала суперника.

На старті зустрічі в складі господарів дуже активні дії демонстрував Грицай. На максимальних швидкостях він працював на вістрі атаки, звідки минулої гри в суботу його посунув Литовчак. Це принесло девіденди. На 18 хвилині Барбанов заробив пенальті, а право пробити отримав саме Грицай, який цьогоріч “Златокраю” забив у всіх матчах. Не схибив і цього разу – 1:0.

Не минуло 10 хвилин, як Барбанов забив сам. Немає рівних у швидкості поки що цьому хлопчині, тож черговий прорив правим флангом він завершив індивідуально – 2:0.

Гості не створили за 90 хвилин жодного небезпечного моменту. Тому мова тут іде лише про роботу фіналістів. Напрацювавши за підсумками першої половини більш ніж упевнений гандикап (6:0), Гречаний зробив одразу п’ять замін: воротар і чотири гравців атаки. “Златокрай” пішов ще далі, приголомшивши шістьма свіжими виконавцями.

І якщо золотонісці вийшли, як сказав після матчу Безгуба, відбувати номер, то лебединці обрали більш серйозну мету – доводити свою профпридатність. Стєпанов і Литовчак розбавили сумну гру в другому таймі своїми голами. Петро скористався пасом Лобова, а Мар’ян зробив те саме, не залишивши шансів воротарю. У підсумку 4:0 на користь “ЛНЗ” і 8:0 за сумою двох матчів.