ЛНЗ поступився Краю в топ-матчі Екстра-ліги

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

У центральному протистоянні 5 туру чемпіонату Черкаської області з футзалу ЛНЗ-Лебедин програв Краю 2:4.

Чемпіонат області з футзалу
5 тур
23 грудня, КП Будівельник, 17:00

ЛНЗ (Лебедин) – Край (Канівський р-н) 2:4
Голи: Калініч (20), Ткаченко (31) – Когус (2), Марченко (10), Аргєєв (27, 38)

Арбітри:

О. Євтушевський
О. Гопка

ЛНЗ: Маценко, Дейнеко – Гуд, Дєдов, Качур, Калініч, Ткаченко, Александров, Парфьонов, Коломієць

Стартова п’ятірка ЛНЗ: Дейнеко – Дєдов, Ткаченко, Калініч, Колос

Край: Григорьєв, Іщенко – Яворський, Петришин, Когус, Марченко, Агарін, Аргєєв, Дєєв

Зі стартових хвилин зіграний футзальний суперник почав гнути свою лінію. У першій же атаці Край розіграв п’ятого і продовжив це робити щойно з’являлася нагода. Когус забив швидкий гол на другій хвилині, чим ще більше додав своїм партнерам психології. Десять хвилин натиску і у ворота ЛНЗ залетів другий м’яч – неприкритий Аргєєв покотив Марченку – 0:2. Лише після цього лебединці створили перший гострий момент: Ткаченко накрутив двох візаві і поцілив у стійку. Відіграти один м’яч вдалося перед сиреною. Калініч зібрав усю енергію, яка накопичилася в нього за два матчі дискваліфікації, і пульнув зі штрафного – 1:2.

На другий тайм ЛНЗ вийшов з установкою вступати в агресивний відбір. Піднесений настрій і жага зрівняти рахунок зіграли проти команди – в одній із контратак Аргєєв хитнув Парфьонова, а потім обіграв Маценка – 1:3. Лебединці зібралися і за чотири хвилини відквитали ще один гол – Ткаченко покотив м’яч у ворота, а той від двох стійок перетнув лінію – 2:3. Край узяв тайм-аут і вийшов п’ятіркою в поле. Цей фінішний відрізок видався дуже запальним: атака на атаку, боротьба, моменти. ЛНЗ був близький, щоб зрівняти, але героєм матчу став Аргєєв, забивши на передостанній хвилині четвертий гол. У підсумку 2:4 перемога Края, яка допомогла команді вийти на першу сходинку таблиці. ЛНЗ залишається другий з двома пунктами відставання і двома пунктами гандикапу перед Майфона.