Василь Гречаний: «Для Світанка зустріч з нами – матч десятиліття»

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

 

Головний тренер ЛНЗ-Лебедина Василь Гречаний розповів про прийдешній матч 1/8 Кубку України проти Світанка-Агросвіта (Шляхова, Вінницька обл.).

 

– Щодо гри з Авангардом, то зрозуміло, що програвати неприємно, але все вигравати теж неможливо. Тим футбол і цікавий. Буває всіляке, але у нас на всі ігри максимальне налаштування. Ми готуємось до двоматчевого протистояння зі Світанком в 1/8 фіналу Кубку України. Вони хочуть бути схожими на нас. Один діяч із Факела, який за моєю інформацією зараз працює в структурі Шляхової, влітку запрошував половину нашої команди до себе, зокрема Вакуленка, Козаченка, Литовчака, Кондратюка, Колоса, Грицая і Ткаченка.

 

Нам є, що протиставити Світанку. Я розумію, що доведеться грати не тільки проти 11 польових гравців, бо для них це матч десятиріччя. Але їм не буде просто з нами. Те, що про нас говорять в Україні: щодо фінансів та іншого – це казки. Ніхто, окрім тих людей, які є в клубі ЛНЗ, не можуть знати реальну картину.

 

Попрошу підтримки у наших вболівальників, яких ми любимо й поважаємо. Ми відчуваємо, коли вони женуть команду вперед – це дуже допомагає.

 

– Як справи у травмованих Вакуленка, Ткаченка і Поступаленка?

 

– Антон Вакуленко після минулого чемпіонату лікувався місяць. Зараз він набирає форму і ми на нього розраховуємо. Здоров’я людини на першому місці. Воно важливіше ніж футбол. По Ткаченку буде відомо перед грою. Поступаленко точно не зіграє, він лікує задню поверхню стегна. Треба дати паузу.

 

Гра ЛНЗ – Світанок-Агросвіт відбудеться 18 вересня в Лебедині о 17:00. Матч-відповідь – 25 вересня.