Офіційний сайт
ФК ЛНЗ
Офіційний сайт
ФК ЛНЗ

Футболісти ЛНЗ у складі футзального клубу Дніпро поступилися Шарму

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

У Черкасах розпочався чемпіонат області з футзалу. Більшість футболістів ЛНЗ-Лебедина задіяна в команді Дніпро, яка в минулому сезоні була Солтексом, але поставила для себе вищі завдання у вигляді першої ліги чемпіонату України, тому вдалася до ребрендингу.

У складі Дніпра виступають шість гравців ЛНЗ: Лобов Олександр, Стєпанов Петро, Калініч Андрій, Ткаченко Вячеслав, Вакуленко Антон, Дєдов Сергій.

У першому турі чемпіонату області відбувся центральний матч Екстра-ліги Дніпро – Шарм.

Дніпро – Шарм – 0:2
Голи: Кучер, Удовика

У складі Дніпра протягом усього матчу одночасно на паркеті перебували 3 польові гравці ЛНЗ з 4 можливих. Дніпро більше рухався і контролював м’яч, але Шарм відмінно зіграв в обороні й використав свої моменти.

Офіційний сайт ЛНЗ-Лебедина продожить висвітлювати результати наших футболістів у футзальній першості області.

Фото: Черкаський спорт