ЛНЗ розібрався з Білою Церквою, Колос забив у день народження

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

ЛНЗ-Лебедин у матчі 5 туру чемпіонату України серед аматорських команд вдома переміг новачка турніру ФК Біла Церква.

Аматорський чемпіонат України

5 тур

31 серпня, 16:00

Лебедин, Черкаська обл., ЛНЗ-Арена

«ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська обл.) – ФК «Біла Церква» 4:0

Голи: Колос (22), Поступаленко (53), Дєдов (81 пен), Ткаченко (87)

Арбітри:

Лавриненко М.О. (Запоріжжя)

Холковський Б.І. (Запоріжжя)

Чабан О.В. (Запоріжжя)

Березняк В.С. (Черкаси)

Спостерігач арбітражу – Харахайчук А.Є. (Кременчук)

ЛНЗ: Козаченко – Парфьонов, Листопад, Кондратюк, Калініч – Тубольцев (Шестіпалов 62), Грицай (Ткаченко 55), Поступаленко, Балацький (Дєдов 66), Колос – Качур (Литовчак 55)

Головний тренер: Василь Гречаний

Біла Церква: Скворцов – Хабло, Котов, Костенко, Єванг, Діякончук (Довгий 35), Стрелько, Сисоєв (Петровець 76), Винар, Білоус, Лешенок

Головний тренер: Мандрієвський Вадим

Дебютант чемпіонату не здивував суперсилою на ЛНЗ-Арені. Підопічні Гречаного зі старту взяли м’яч під контроль і на 22 хвилині іменинник Колос забив перший м’яч: зіграв на підбиранні і другим дотиком з напівльоту поцілив точно в дев’ятку – 1:0. Біла Церква мала непоганий вигляд якраз до першого голу. Команда технічна, грає внизу, але пройти далі центру поля з м’ячем виявилось проблемою. У першому таймі Козаченко серйозно в гру не вступав, натомість у Скворцова роботи вистачало.

Другий м’яч із сітки він вийняв після перерви: Поступаленко пробив у штрафному майданчику і з рикошетом записав гол до свого активу – 2:0. Потім на заміну вийшов Ткаченко і не дав темпу гри знизитися – багато бігав, загострював, розганяв і керував атаками з центру поля. Допомагав йому так само заряджений Колос на правому фланзі. Але спочатку зіграла інша заміна: Дєдов вийшов замість Балацького, розхитав захисника і заробив пенальті. Сам реалізував – 3:0. У другому таймі гостям дали більше простору в атаці, тож Козаченко декілька разів врятував у, здавалося б, безнадійних епізодах. Але на те він і Козаченко, щоб залишити ворота сухими.

І вже останній м’яч забив Ткаченко: підробив під ліву ногу й від дальної стійки збільшив рахунок – 4:0. Було в ЛНЗ ще багато моментів відзначитись, але вистачило й чотирьох, щоб набрати три очки і залишити Вікторію трохи позаду, бо вона втратила пункти з Агродімом (0:0).