“ЛНЗ-Лебедин” представлений в чемпіонаті області серед дитячо-юнацьких команд у трьох вікових групах:
2000-01 (3 група)
2002-03 (3 група)
2004-05 (2 група)
2004-2005 р.р.н.
1 група
8 тур | |
ДЮСШ Золотоноша – «Дніпро-80–2» | 0:3 |
ФК «Черкаси» – РК ДЮСШ | 10:1 |
ДЮСШ Канів – ДЮСШ Чигирин | 0:1 |
«Дніпро-80–3» – ДЮСШ Чорнобай | 1:1 |
9 тур | |
РК ДЮСШ – «Дніпро-80–2» | 4:1 |
ДЮСШ Чорнобай – ДЮСШ Канів | 0:0 |
ДЮСШ Чигирин – ФК «Черкаси» | 1:2 |
«Дніпро-80–3» – ДЮСШ Золотоноша | 2:1 |
10 тур | |
ДЮСШ Золотоноша – РК ДЮСШ | 2:6 |
ФК «Черкаси» – ДЮСШ Чорнобай | 3:0 |
ДЮСШ Канів – «Дніпро-80–3» | 3:0 |
«Дніпро-80–2» – ДЮСШ Чигирин | 0:0 |
11 тур | |
ДЮСШ Канів – ДЮСШ Золотоноша | |
«Дніпро-80–3» – ФК «Черкаси» | |
ДЮСШ Чорнобай – «Дніпро-80–2» | |
ДЮСШ Чигирин – РК ДЮСШ | |
12 тур | |
ДЮСШ Золотоноша – ДЮСШ Чигирин | |
РК ДЮСШ – ДЮСШ Чорнобай | |
«Дніпро-80–2» – «Дніпро-80–3» | |
ФК «Черкаси» – ДЮСШ Канів | |
13 тур | |
ФК «Черкаси» – ДЮСШ Золотоноша | |
ДЮСШ Канів – «Дніпро-80–2» | |
ДЮСШ Чорнобай – ДЮСШ Чигирин | |
«Дніпро-80–3» – РК ДЮСШ | |
14 тур | |
ДЮСШ Золотоноша – ДЮСШ Чорнобай | |
РК ДЮСШ – ДЮСШ Канів | |
«Дніпро-80–2» – ФК «Черкаси» | |
ДЮСШ Чигирин – «Дніпро-80–3» |
2 група
10 тур | |
«ДЮСШ-Корсунь» – «ДЮСШ–1» | 7:5 |
ДЮСШ Шпола – «Явір-Олімп» | 1:3 |
«Дніпро-80» – «ЛНЗ-Лебедин» | 6:0 |
«ДЮСШ–2» – «Юність» | 6:3 |
11 тур | |
«Юність» – «Дніпро-80» | 1:6 |
«ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ Шпола | 0:0 |
«Явір-Олімп» – «ДЮСШ-Корсунь» | 11:0 |
«ДЮСШ–1» –ДЮСШ Звенигородка | 0:4 |
12 тур | |
ДЮСШ Звенигородка – «Явір-Олімп» | 1:1 |
«ДЮСШ-Корсунь» – «ЛНЗ-Лебедин» | 4:1 |
ДЮСШ Шпола – «Юність» | 2:3 |
«Дніпро-80» – «ДЮСШ–2» | 3:0 |
13 тур | |
«ДЮСШ–2» –ДЮСШ Шпола | 4:1 |
«Юність» – «ДЮСШ-Корсунь» | 3:2 |
«ЛНЗ-Лебедин» –ДЮСШ Звенигородка | 2:3 |
«Явір-Олімп» – «ДЮСШ–1» | 6:0 |
14 тур | |
«ДЮСШ–1» – «ЛНЗ-Лебедин» | |
ДЮСШ Звенигородка – «Юність» | |
«ДЮСШ-Корсунь» – «ДЮСШ–2» | |
ДЮСШ Шпола – «Дніпро-80» | |
15 тур | |
«Дніпро-80» – «ДЮСШ-Корсунь» | |
«ДЮСШ–2» –ДЮСШ Звенигородка | |
«Юність» – «ДЮСШ–1» | |
«ЛНЗ-Лебедин» – «Явір-Олімп» | |
16 тур | |
«Явір-Олімп» – «Юність» | |
«ДЮСШ–1» – «ДЮСШ–2» | |
ДЮСШ Звенигородка – «Дніпро-80» | |
«ДЮСШ-Корсунь» –ДЮСШ Шпола | |
17 тур | |
ДЮСШ Шпола –ДЮСШ Звенигородка | |
«Дніпро-80» – «ДЮСШ–1» | |
«ДЮСШ–2» – «Явір-Олімп» | |
«Юність» – «ЛНЗ-Лебедин» | |
18 тур | |
«ЛНЗ-Лебедин» – «ДЮСШ–2» | |
«Явір-Олімп» – «Дніпро-80» | |
«ДЮСШ–1» –ДЮСШ Шпола | |
ДЮСШ Звенигородка – «ДЮСШ-Корсунь» |
3 група
10 тур | |
ДЮСШ Монастирище – «ДЮСШ–1» | 3:2 |
«Уманьферммаш» –ДЮСШ «Колос» | 3:1 |
ДЮСШ Тальне –ДЮСШ Маньківка | 2:2 |
«ДЮСШ–2» –ДЮКФП «Олімп» | 0:1 |
11 тур | |
«ДЮСШ–1» – «Уманьферммаш–2» | 9:0 |
ДЮКФП «Олімп» – ДЮСШ Тальне | 8:0 |
ДЮСШ Маньківка – «Уманьферммаш» | 1:2 |
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Монастирище | 8:1 |
12 тур | |
«Уманьферммаш–2» – ДЮСШ «Колос» | : |
ДЮСШ Монастирище – ДЮСШ Маньківка | 3:0 |
«Уманьферммаш» –ДЮКФП «Олімп» | : |
ДЮСШ Тальне – «ДЮСШ–2» | 2:3 |
13 тур | |
ДЮСШ Маньківка – «Уманьферммаш–2» | 8:3 |
ДЮСШ «Колос» – «ДЮСШ–1» | 3:1 |
«ДЮСШ–2» – «Уманьферммаш» | 1:5 |
ДЮКФП «Олімп» – ДЮСШ Монастирище | 5:0 |
14 тур | |
«ДЮСШ–1» – ДЮСШ Маньківка | |
«Уманьферммаш–2» – ДЮКФП «Олімп» | |
ДЮСШ Монастирище – «ДЮСШ–2» | |
«Уманьферммаш» – ДЮСШ Тальне | |
15 тур | |
«ДЮСШ–2» – «Уманьферммаш–2» | |
ДЮСШ Тальне – ДЮСШ Монастирище | |
ДЮКФП «Олімп» – «ДЮСШ–1» | |
ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ «Колос» | |
16 тур | |
«Уманьферммаш–2» – ДЮСШ Тальне | |
ДЮСШ «Колос» – ДЮКФП «Олімп» | |
«ДЮСШ–1» – «ДЮСШ–2» | |
ДЮСШ Монастирище – «Уманьферммаш» | |
17 тур | |
ДЮСШ Тальне – «ДЮСШ–1» | |
«Уманьферммаш» – «Уманьферммаш–2» | |
«ДЮСШ–2» – ДЮСШ «Колос» | |
ДЮКФП «Олімп» – ДЮСШ Маньківка | |
18 тур | |
«ДЮСШ–1» – «Уманьферммаш» | |
ДЮСШ Маньківка – «ДЮСШ–2» | |
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Тальне | |
«Уманьферммаш–2» – ДЮСШ Монастирище |
2002-2003 р.р.н.
1 група
8 тур | |
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Канів | 2:5 |
«Дніпро-80-2» – ДЮСШ Городище | 2:0 |
9 тур | |
ДЮСШ «Снайпер» – ДЮСШ «Колос» | 3:2 |
ДЮСШ «Мрія» – ДЮСШ Канів | 1:0 |
10 тур | |
ДЮСШ «Мрія» – ДЮСШ «Снайпер» | 1:2 |
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Городище | |
11 тур | |
ДЮСШ «Снайпер» – ДЮСШ Канів | |
«Дніпро-80-2» – ДЮСШ «Колос» | |
ДЮСШ Городище – ДЮСШ «Мрія» | |
12 тур | |
ДЮСШ Канів – ДЮСШ Городище | |
ДЮСШ «Мрія» – «Дніпро-80-2» | |
13 тур | |
ДЮСШ Городище – ДЮСШ «Снайпер» | |
«Дніпро-80-2» – ДЮСШ Канів | |
14 тур | |
ДЮСШ «Мрія» – ДЮСШ «Колос» | |
ДЮСШ «Снайпер» – «Дніпро-80-2» |
2 група
8 тур | |
ДЮСШ «Колос» – «ДЮСШ-Корсунь» | 3:0 |
«Юність» – «Дніпро-80» | 2:7 |
ФК «Старт» – КДЮСШ «Олімп» | 0:0 |
9 тур | |
ДЮСШ «Колос» – «Юність» | 1:2 |
«ДЮСШ-Корсунь» – ФК «Старт» | 4:1 |
КДЮСШ «Олімп» – «Черкаський Дніпро» | 1:3 |
10 тур | |
ФК «Старт» – ДЮСШ «Колос» | 2:1 |
«Черкаський Дніпро» – «ДЮСШ-Корсунь» | 5:1 |
«Дніпро-80» – КДЮСШ «Олімп» | 3:0 |
11 тур | |
ФК «Старт» – «Юність» | |
ДЮСШ «Колос» – «Черкаський Дніпро» | |
«ДЮСШ-Корсунь» – «Дніпро-80» | |
12 тур | |
«Юність» – КДЮСШ «Олімп» | |
ФК «Старт» – «Черкаський Дніпро» | |
«Дніпро-80» – ДЮСШ «Колос» | |
13 тур | |
«ДЮСШ-Корсунь» – КДЮСШ «Олімп» | |
«Черкаський Дніпро» – «Юність» | |
ФК «Старт» – «Дніпро-80» | |
14 тур | |
«Юність» – «ДЮСШ-Корсунь» | |
КДЮСШ «Олімп» – ДЮСШ «Колос» | |
«Дніпро-80» – «Черкаський Дніпро» |
3 група
8 тур | |
«УТК-ДЮСШ» – ДЮСШ Шпола | 4:0 |
ДЮСШ Жашків – ДЮСШ Монастирище | 5:1 |
«ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ «Колос» | 5:0 |
9 тур | |
«ЛНЗ-Лебедин» – «УТК-ДЮСШ» | : |
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Жашків | 1:3 |
ДЮСШ Монастирище – ДЮСШ Маньківка | : |
10 тур | |
ДЮСШ Монастирище – ДЮСШ Шпола | 3:0 |
ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ «Колос» | 11:0 |
ДЮСШ Жашків – «ЛНЗ-Лебедин» | 2:0 |
11 тур | |
ДЮСШ Жашків – «УТК-ДЮСШ» | |
«ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ Маньківка | |
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Шпола | |
12 тур | |
«УТК-ДЮСШ» – ДЮСШ Монастирище | |
ДЮСШ Шпола – «ЛНЗ-Лебедин» | |
ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ Жашків | |
13 тур | |
ДЮСШ Маньківка – «УТК-ДЮСШ» | |
ДЮСШ Жашків – ДЮСШ Шпола | |
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Монастирище | |
14 тур | |
«УТК-ДЮСШ» – ДЮСШ «Колос» | |
ДЮСШ Монастирище – «ЛНЗ-Лебедин» | |
ДЮСШ Шпола – ДЮСШ Маньківка |
2000-2001 р.р.н.
1 група
8 тур | |
ДЮСШ Чигирин – ДЮСШ «Мрія» | 0:3 |
ДЮСШ «Мрія»-«Агростарт» – РК ДЮСШ «Снайпер» | 0:1 |
9 тур | |
«Дніпро-80–2» – ДЮСШ Чигирин | : |
ДЮСШ «Мрія» – ДЮСШ Канів | 3:0 |
10 тур | |
ДЮСШ Чигирин – ДЮСШ Канів | 3:2 |
ДЮСШ «Мрія» – РК ДЮСШ «Снайпер» | 3:0 |
ДЮСШ «Мрія»-«Агростарт» – «Дніпро-80–2» | |
11 тур | |
ДЮСШ «Мрія»-«Агростарт» – ДЮСШ Чигирин | |
РК ДЮСШ «Снайпер» – ДЮСШ Канів | |
12 тур | |
ДЮСШ Чигирин – РК ДЮСШ «Снайпер» | |
ДЮСШ «Мрія» – «Дніпро-80–2» | |
13 тур | |
ДЮСШ «Мрія»-«Агростарт» – ДЮСШ «Мрія» | |
«Дніпро-80–2» – ДЮСШ Канів | |
14 тур | |
РК ДЮСШ «Снайпер» – «Дніпро-80–2» | |
ДЮСШ Канів – ДЮСШ «Мрія»-«Агростарт» |
2 група
8 тур | |
«Черкаський Дніпро» – «Старт» | 12:1 |
ФОСК «Колос» – «Дніпро-80» | 1:8 |
9 тур | |
КДЮСШ «Олімп» – «Черкаський Дніпро» | 0:4 |
«Старт» – «Дніпро-80» | 1:2 |
10 тур | |
ФОСК «Колос» – «Старт» | 2:0 |
«Черкаський Дніпро» – «ДЮСШ-Корсунь» | 12:1 |
«Дніпро-80» – КДЮСШ «Олімп» | 3:0 |
11 тур | |
КДЮСШ «Олімп» – «Старт» | |
«ДЮСШ-Корсунь» – «Дніпро-80» | |
12 тур | |
ФОСК «Колос» – КДЮСШ «Олімп» | |
«Старт» – «ДЮСШ-Корсунь» | |
13 тур | |
«ДЮСШ-Корсунь» – КДЮСШ «Олімп» | |
«Черкаський Дніпро» – ФОСК «Колос» | |
14 тур | |
ФОСК «Колос» – «ДЮСШ-Корсунь» | |
«Дніпро-80» – «Черкаський Дніпро» |
3 група
8 тур | |
«УТК-ДЮСШ» – ДЮСШ Шпола | 3:1 |
ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ Тальне | 5:1 |
«ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ «Колос» | 3:2 |
9 тур | |
«ЛНЗ-Лебедин» – «УТК-ДЮСШ» | : |
ДЮСШ Тальне – ДЮСШ Шпола | 1:3 |
10 тур | |
«УТК-ДЮСШ» – ДЮСШ Тальне | 3:0 |
ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ «Колос» | 3:0 |
11 тур | |
«ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ Маньківка | |
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Шпола | |
12 тур | |
ДЮСШ Тальне – ДЮСШ «Колос» | |
ДЮСШ Шпола – «ЛНЗ-Лебедин» | |
13 тур | |
ДЮСШ Маньківка – «УТК-ДЮСШ» | |
«ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ Тальне | |
14 тур | |
«УТК-ДЮСШ» – ДЮСШ «Колос» | |
ДЮСШ Шпола – ДЮСШ Маньківка |