Грицай усіма способами приносить перемогу ЛНЗ над Первомайськом

ЛНЗ-Лебедин у матчі 11 туру здобув упевнену виїзну перемогу над Первомайськом.

Аматорський чемпіонат України

11 тур

12 жовтня, 16:00

Первомайськ, Миколаївська область

«Первомайськ» (Первомайськ, Миколаївська обл.) – «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська обл.) 1:4

Голи: Волошинський (90) – Грицай (34, 57 пен., 90), Колос (90)

Вилучення: гравець Первомайська (69, друга жовта)

Кєвліч Є.Ю. (Кропивницький)

Пилипенко Я.М. (Кропивницький)

Удовенко С.Г. (Кропивницький)

Артеменко А.І. (Миколаїв)

Спостерігач арбітражу – Зайцев М.М. (Нікополь)

ЛНЗ: Козаченко – Коломієць, Листопад, Кондратюк, Калініч – Поступаленко (Шестіпалов 74), Ткаченко (Тубольцев 60), Грицай, Балацький (Вакуленко 77), Дєдов (Колос 46) – Литовчак (Качур 46)

Ще три очки упали до скарбнички ЛНЗ в чемпіонаті. Сьогодні рівно стільки голів забив Грицай у ворота суперника і ще один додав Колос. Але спочатку таким голеадором мав стати Литовчак – за пів години він не реалізував два побачення з голкіпером і ще два близькі до голу моменти.

Виправляти ситуацію взявся, як ми його назвали в онлайні, професор штрафних наук Віталій Грицай. На 34 хвилині лідер ЛНЗ пробив дальній стандарт з відскоком і відкрив рахунок – 0:1.

У другій половині перевага продовжила нарощуватись: скоро після свистка Ткаченко заробив пенальті і його Грицай також реалізував – 0:2.

Первомайськ пробував гострити за рахунок подач із флангів і стандартів, а це у них часто завершувалось ударом, однак в усіх спробах Козаченко був на ідеальних позиціях, щоб зафіксувати м‘яч у руках. Багато невтішних факторів вплинули на захисника Первомайська і він добалакався з арбітром до другої жовтої. Лебедину стало ще простіше грати, включилися свіжі фланги з Балацьким і Колосом. Але в підсумку забив Грицай – перехопив пас Чоларії і переграв його втретє – 0:3. Це вже була 90 хвилина. Далі в доданий час команди відзначились ще по разу: Колос поставив крапку, а Волошинський забив гол престижу.

У підсумку 1:4 на користь ЛНЗ. Наступний матч підопічні Гречаного проведуть в середу, 16 жовтня, проти Олімпії (Савинці) на виїзді в межах 1/4 Кубку України.