ФК «Чернігів» (Чернігів) – «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська обл.) 0:2

Спостерігач арбітражу – Тендера В.В. (Київ)

ЛНЗ: Козаченко – Парфьонов, Кондратюк, Листопад, Калініч – Поступаленко (Ткаченко 61), Коломієць, Грицай (Балацький 57), Дєдов (Поплавка 76), Колос (Тубольцев 66) – Качур (Литовчак 61)

ФК Чернігів: Родич – Борщ, Конопко, Мгедлішвілі, Романченко, Кривобородько, Мироненко (Головань 83), Лазоренко (Наврузов 86), Кравченко, Гордієнко (Чаус 56), Зоу (Назаренко 68)

Головний тренер: Вадим Пустовий

На початку гри команди обмінялися ударами і показали перспективний футбол – було мало фолів, а суперники пробували комбінувати. На 20 хвилині Козаченко врятував ЛНЗ від неминучого голу, утім він таки минув, бо Дмитро захистив семиметрові ворота від виходу сам на сам.

А вже за дві хвилини Дєдов віддячив своєму партнеру забитим голом: прийняв, змістився під ліву ногу і поцілив у дальню дев‘ятку – 0:1. Козаченко залишився задоволений, тому наступної хвилини взяв підступний удар у ближній кут.

Ближче до кінця першої половини ЛНЗ уже акцентованіше володів ініціативою. Так, що господарі почали бити у стійку власних воріт. Ну і перед самісінькою перервою Качур встановив більш комфортний рахунок для своєї команди – допомогли в цьому Грицай і Дєдов – 0:2.

У другому таймі Лебедин без варіантів забрав м‘яч під свій контроль. Міг забити Качур, Грицай і Листопад наприкінці. Ще більше напівмоментів створили Ткаченко, Балацький, Литовчак і Калініч, але в підсумку ворота Чернігова втретє не постраждали. Могли розпечатати володіння ЛНЗ, але там Козаченко просто царював і закривав усі ходи.

У підсумку ЛНЗ переміг 0:2 і зберіг лідерську позицію в чемпіонаті.