Василь Гречаний – про Колоса, Дєдова і підготовку ЛНЗ

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

 

Головний тренер ЛНЗ-Лебедина Василь Гречаний розповів, як відбувалось розставання з футболістами, хто телефонує в клуб і кого чекати з новачків. 

 

– Ті, хто стежить за нами, знають, що позиція клубу давно окреслена. І вона послідовна. Це придумали не місяць тому і не два. Дєдов і Колос – дорослі чоловіки, які обрали своє рішення. За ними клуб бігати не буде. Якщо б ми дозволили їм грати у футзал і далі, то до нас, до керівництва, були б запитання з боку інших гравців команди, які зосереджені тільки на роботі в ЛНЗ. 

 

Незамінних немає. Я як тренер дивлюсь тільки вперед. У ЛНЗ хороша репутація, тому ті, хто це розуміють, залишаються. 

 

У нас не професіональний клуб, але маленькими кроками ми наближуємо до цього вимоги.  

 

– Що відповісте людям, які вважають, що скоро нікому буде грати з такою політикою? 

 

– Може так статися, що черкаських взагалі не буде в ЛНЗ – тільки приїжджі. А клуб буде вже роздумувати над тренувальним процесом. 

 

– Як відбувався процес розставання з Колосом і Дєдовим?

 

– Вони сказали, що бажають продовжити грати у футзал до кінця сезону, тобто до весни. У нас можна грати у двох-трьох, або навіть і більше футзальних командах у різних турнірах, якщо захотіти. Можливо, їм це вигідніше, точно не знаю. Ну і Саня Колос поїхав до Львова на турнір, а Дєдов прийняв рішення також обрати футзал. 

 

Треба розуміти, що я не проти футзалу. А то всі думають, що Гречаний або ЛНЗ – люті противники цього виду спорту. Ні. Нехай грають хто за кого хоче. Просто у нас є свої умови і нам не потрібні накладки. Це травмонебезпечно передусім. 

 

– Уже йдуть пошуки нових виконавців?

 

– Так, є п’ять кандидатур, яких ми запрошуємо на перегляд. У жодного немає черкаської прописки. Я реально не бачу, кого можна запросити з місцевих. Усі, хто потенційно міг би нам допомогти, грають у футзал і навряд змінять свої пріоритети. Цікаво, що футболісти-професіонали цікавляться ЛНЗ. Телефонують, пишуть. Я здивований, тому що вони на контракті і навіть не в Другій, а в Першій лізі.   

 

– З Локтіоновим у ЛНЗ тепер три нападники. Перенасичена позиція?

 

– У процесі Меморіалу Макарова, який стартує 25 січня в Києві, будемо дивитись, як вони себе покажуть, і тоді будемо робити висновки. Можливо, з кимось припинемо співпрацю. А, можливо, когось побачимо на змаганнях і захочемо запросити до себе. Тут нереально передбачити. 

 

– Цієї зими у команди найсильніша підготовка до чемпіонату за всю історію: 5 різнопланових тренувань плюс ігри додадуться. Наскільки ви задоволені таким навантаженням?

 

– Я бачу в цьому тільки позитив. Президенту запропонував – він мене підтримав, за що йому дякую. Це ж в основному для черкаських футболістів. Хто мислить, той розуміє, що це в їхніх інтересах. Плоди зможемо побачити перед початком чемпіонату. 

 

– Коли будуть відомі подробиці Меморіалу Макарова? 

 

– 22 січня в Києві буде зібрання представників команд о 12:00. Буде все відомо в другій половині дня: і склад учасників, і календар. Поки що тільки розмови і версії.