ЛНЗ зіграв з Альянсом. Гречаний прокоментував

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

Сьогодні ЛНЗ-Лебедин провів третій контрольний матч зимового міжсезоння, не враховуючи Меморіал Макарова. Суперником став Альянс з Липової Долини, який перебуває в зоні лідерів Другої ліги.

Контрольна гра №3

16 лютого

15:00, Байрак, Сумська обл.

Альянс (Липова Долина, Сумська обл.) – ЛНЗ-Лебедин (Лебедин, Черкаська обл.) 2:1

Голи: ? (22), ? (60) – Грицай (30, пен.)

ЛНЗ: Козаченко (Дейнеко 46) – Бурлін, Листопад, Кондратюк, Калініч – Сафонов, Коломієць, Грицай, ГНП, ГНП (Поплавка 56) – Локтіонов (Ткаченко 56)

Головний тренер: Василь Гречаний

Хороший спаринг з підготовленим суперником. Альянс відкрив рахунок після флангового прострілу, у нас зрівняв Грицай з пенальті (захисник зіграв рукою), а в другому таймі підопічні Ярошенка вийшли вперед після подачі з кутового.

Василь Гречаний, головний тренер ЛНЗ: «Хороша бойова гра з хорошим суперником. Я задоволений цим спарингом. Одразу видно наші помилки на фоні лідера Другої ліги. Важко сказати, як змінився суперник за останній час, бо зараз період підготовки – всі команди під навантаженням.

Перший тайм був приблизно рівний. Неуважно зіграли, тому пропустили перший гол. Потім зрівняли й могли витиснути по-максимуму з тих моментів, які створили. У другій половині трохи підсіли фізично, тому Альянс більше володів ініціативою».

Наступний матч команда проведе 22 лютого проти вишгородського Діназа в Ірпіні о 14:00. У графіку спарингів сталися зміни. Скоро буде оновлена інформація.