ЛНЗ перемагає Рубікон у виїзному спарингу

ЛНЗ-Лебедин у другому товариському матчі після карантину на виїзді зіграв з Рубіконом. Команда нещодавно перемогла Черкащину 3:0.

Контрольний матч №10
6 червня, 16:00
Київ, стадіон Темп

«Рубікон-Вишневе» (Київська обл.) – «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська обл.) 0:1
Голи: Качур (82)

ЛНЗ: Козаченко (Дейнеко 46) – Парфьонов (Коломієць 46), Листопад, Кондратюк, Калініч – ГНП (Сафонов 46), ГНП (Ткаченко 46), Грицай (Поступаленко 46), Поплавка (ГНП 46), ГНП – Локтіонов (Качур 46)

Спекотно сьогодні в Києві та й в усій Україні. На футболі це теж позначилось. Перший тайм відбувся у рівних умовах: десь моменти мав Рубікон, десь ЛНЗ. Грицай, наприклад, ударом через себе в поперечину поцілив! Поплавка виграв другий поверх, скинув Віталію, а той додав ефектності.

Рубікон потурбував Козаченка ударами по центру і вище.

У другому таймі Гречаний випустив сім свіжих футболістів. Лебедин повністю забрав м‘яч під контролю. Добряче пробив Качур із розвороту, а ГНП взагалі міг двічі відзначитись: трохи не встиг на добивання, а потім головою дав цвях у ворота, правда голкіпер встиг відбити.

Розпечатати ворота киян вдалося аж на 82 хвилині. Качур відтворив результативний удар – 0:1.

А перед самим фінальним свистком Качур напрацював на дубль, але не влучив у ворота. 0:1 перемога Лебедина.