ЛНЗ у кінці гри з Росавою вирвав перемогу

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

 

ЛНЗ-Лебедин провів черговий спаринг перед відновленням сезону. На домашньому стадіоні підопічні Гречаного зійшлися з хлопцями Олександра Кирилюка.

 

Контрольний матч №12

20 червня, 17:00

Лебедин, Черкаська область, ЛНЗ-Арена

 

«ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська обл.) – «Росава» (Степанці, Черкаська обл.) 2:1 

Голи: Грицай (10), Листопад (90+3) – Кисіль (75)

 

ЛНЗ: Козаченко – Парфьонов (ГНП 46), Кондратюк, Листопад, Коломієць – Поступаленко (Сафонов 46), ГНП, Грицай, Калініч, Поплавка (Ткаченко 46) – Локтіонов (Качур 46)

Головний тренер: Василь Гречаний

 

Лебедин швидко відкрив рахунок з нічого: Грицай лівою ногою точно поцілив у місце, яке не зміг захистити Марченко – 1:0. 

 

Незважаючи на, різницю в класі, футбол був не дуже видовщним і з невеликою кількістю моментів. До перерви тільки Грицай ще раз міг забити – не влучив у ворота, а у складі суперника активністю двічі відзначився Пуш на правому фланзі. Перерва.

 

По перерві Гречаний змінив чотирьох гравців: Калініч повернувся на звичне місце лівого захисника, а над ним опинився Грицай, який спокійно рощбирається на всіх позиціях. 

 

У другій половині моментів побільшало, але темп гри все одно був невисокий, та й нагоди ці на гольові не тягнули. Лебедин обклав суперника подачами й кутовими, а Росава відповіла проривом Пуша і теж декількома подачами. Одна стала результативною: Тупчієнко знайшов на дальній стійці Кисіля, який обробив м’яч і забив з лівої ноги – 1:1. 

 

У кінці гри Листопад побіг уперед боротись за верхові м’ячі. Це стало ключем до перемоги. На третій компенсованій хвилині Тимофій забив з подачі партнера. 2:1 перемога ЛНЗ.