Володимир Доронін: «Гречаний одразу сказав, що в аматорах легко не буде»

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

Півзахисник ЛНЗ-Лебедина Володимир Доронін, який взимку перейшов до ЛНЗ в інтерв’ю клубній пресслужбі розповів про свою адаптацію, фізичні кондиції та різницю між аматорами й УПЛ.

– Вова, як почуваєшся в ЛНЗ? Адаптувався?

– Хороший колектив, одразу мене прийняли. Приємний тренувальний процес. Шкода, що в чемпіонаті три команди знялися, через що ми вимушені пропускати тури. Без ігор важкувато, але працюємо, все по-троху, поступово.

– Наскільки зрозумів логіку мислення партнерів на полі?

– Практично одразу, коли прийшов. Проблем у цьому не було. Відіграє позитивну роль те, що в команді зібрані майже всі колишні професіонали. Вони майстерні і знають, як відкриватись.

– Чому обрав ЛНЗ?

– Узимку розірвав контракт у Минаї. Були варіанти в Першій лізі, але вирішив піти в ЛНЗ. Вова Танчик поговорив із Грицаєм, я приїхав зіграв матч і зрозумів, що хочу залишитись у цій команді.

– Ти після матчу з Вікторією зазнав ушкодження. В якому ти зараз стані?

– Так, відчував, що «привода» тягнуть. Зробив УЗД – сказали тиждень паузи. Сьогодні другий день уже в загальній групі. Тільки психологічно є невеликий страх рецедиву, а так нормально.

– Як тобі рівень аматорського чемпіонату?

– Якщо чесно, не скажу, що є якась велика різниця навіть з УПЛ. Так, там трохи швидше думають, м’яч ходить, майстерність трохи вища, але разючої різниці немає. Звісно, Динамо, Шахтар і Зоря до цього списку не входять. Цікавий чемпіонат. Я не знав, який тут рівень, але Василь Гречаний сказав, що легко не буде.