Василь Гречаний пояснив, чому Грицай та інші футболісти пішли з команди

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

Спортивний директор ФК ЛНЗ Василь Гречаний в інтерв’ю клубній пресслужбі відповів на запитання вболівальників щодо відходу з команди восьми футболістів.

Причина у всіх приблизно однакова.

Рома Локтіонов ще взимку війшов у тренерський штаб Кремня. Він поєднував. А зараз це стало неможливим, тому він обрав тренерство в Кремні. 

Антон Поступаленко і Ярослав Поплавка мають роботу поза ЛНЗ. Вони теж не змогли поєднувати сьогоднішній режим клубу зі своїми справами. Зараз ми знаємо, що Поступаленко перейшов у харківський Метал. 

Теж саме стосується Богдана Кондратюка і Романа Мачуленка: перший – дитячий тренер у Києві, а Мачуленко зробив акцент на свою роботу. 

Сергій Зуєвич за сімейними обставинами й через неможливість поєднувати ФК зі своєю роботою.  

Ми їх не виганяли. Сказали, які у нас вимоги, і в якому режимі клуб працюватиме з цього сезону. Вони самі обирали, як вчинити. Це нормально. Хлопці не можуть весь тиждень жити в Черкасах, бо всі приїжджі і головний тренер розташовуються в готелі. Проводимо щоденні тренування під наглядом лікаря. 

Зараз на першому місці інтереси клубу. Раніше ми шукали компроміси, а тепер футболісти мають підлаштуватись під ЛНЗ. 

Євген Дейнеко не підійшов під завдання, які ставить керівництво клубу. Взяли двох молодих голкіперів плюс Козаченко. 

Віталій Грицай теж не зміг за сімейними обставинами і робочими моментами поєднати. Від нього ніхто не відмовлявся. 

Підкреслю, що ми всім футболістам вдячні, ніхто ні на кого зла не тримає. Кожен із них на якомусь етапі допоміг команді. Зміни можуть бути й надалі. 

Коли відбулись зміни на тренерському містку, хлопцям повідомили, який далі буде підхід до роботи і вони самі визначались зі своїм майбутнім, – пояснив Гречаний.