ЛНЗ на класі громить ФК імені Яшина

ФК ЛНЗ у матчі 2 туру чемпіонату України серед аматорів на виїзді переміг ФК ім. Л. Яшина.

Аматорський чемпіонат України 2020/2021
2 тур
12 вересня, 13:00
Київ, стадіон Русановець

«ФК ім. Л. Яшина» (Київ) – «ЛНЗ» (Лебедин, Черкаська обл.) 1:6

Голи: ? (4, пен.) – Ткаченко (11), Пуш (45, 69), аг (58), Шаповал (83, 84)

Шевель М.О. (Київська обл.)
Мельниченко М.Д. (Київська обл.)
Настусенко Є.О. (Київська обл.)
Бондарчук І.Р. (Київ)
Спостерігач арбітражу – Кисельов Р.О. (Суми)

ЛНЗ: Панченко – Кошелюк, Листопад (Даценко 78), Сафонов, Бурлін – Доронін, Ткаченко (Іваночко 82), Сторчоус, Котляр (Шаповал 66), Пуш (Микитин 85) – Замуренко (Кос 78)

Головний тренер: Юрій Бакалов

Коротко по грі: на перших хвилинах господарі скористались проривом у штрафний майданчик, заробили пенальті і забили. Але на цьому клуб Яшина закінчився. Молодий суперник потрапив під каток досвідчених тигрів.

Ткаченко зрівняв рахунок на 11 хвилині після чого Лебедин повністю закрив опонента. Перехожий глядач років 50 так і сказав: «Фіолетові на дві голови сильніші ніж Київ, але забити не можуть».

Прорвало на 45 хвилині – Пуш головою замкнув подачу Бурліна – 1:2. Перерва.

Другий тайм розпочався зі стійки Листопада, доповнився автоголом з подачі Котляра, а фініш став очевидним на 69 хвилині, коли Пуш оформив дубль – 1:4.

Крапку в матчі також дублем (протягом хвилини) поставив Шаповал – 1:6.

Наступний матч ЛНЗ проведе вдома 19 вересня проти ФК Любомир.