Олександр Ковпак: «До Олімпії потрібен більш відповідальний підхід»

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

Помічник головного тренера Олександр Ковпак розповів, як почувається на новій посаді і як команда готується до завтрашньої гри.

– Олександре, як тобі робота в новому амплуа?

– Все нове. З іншого боку дивишься на тренувальний процес. Коли ти в ньому не береш участі, треба активніше працювати в підказках. Це зовсім інша робота, тому на початку було дуже важко. Дякую Юрію Михайловичу – він завжди підказує і спрямовує в правильне русло. У нього є розуміння, які моменти мені треба підтягнути, але найголовніше – це практика. Через неї приходить досвід.

– Які аспекти найважче давались для освоєння?

– На мені величезна відповідальність у підготовці поля до тренування: розставлення фішок, квадратів, інвентаря тощо. Треба розуміти, на якій ділянці поля це здійснювати і робити це компактно. Там багато нюансів по метражу, діагоналях, то трохи закипав. Але через місяц роботи вже легше. 

– Як відрізняється підготовка до матчу з Олімпією?

– У тактичному плані. Тренувальний процес такий же інтенсивний, як і в попередні тижні, а от ігрова схема трансформується. 

– Це пов’язано з тим, що Олімпія – більш сильний суперник ніж попередні?

– Звісно. Це володар аматорського кубку України. Ми подивились не один їхній матч. Команда добре укомплектована з цікавою ігровою схемою. До Олімпії потрібен більш відповідальний підхід.