Анатолій Бурлін: «Ми з «Вікторією» принципові суперники»

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

Капітан ЛНЗ Анатолій Бурлін в інтерв’ю клубній пресслужбі розповів про своє ушкодження в матчі з Олімпією, вимоги Бакалова і підготовку до Вікторії.

– Ти два дні працював за індивідуальною програмою. Що з ногою?

– У матчі з Олімпією отримав забій плюсневої кістки. У неділю зробив рентген – сказали нічого страшного. З кожним днем усе краще і краще. В неділю не міг стати на ногу, а в середу планую в загальній групі пробувати працювати. 

– Що скажеш про перші чотири гри в чемпіонаті?

– Стартові матчі ми зіграли з суперниками не дуже високого рівня, тому вони дались легко. Хоча в другому матчі вже на третій хвилині ми програвали, але перемогли 6:1. У передостанній зустрічі з ФК Любомир не реалізували свої моменти, плюс суперник бойовитий, тому мінімальна перемога 1:0. А Олімпія – суперник високого рівня, але знову ж, ми виглядали краще. Не реалізували свої моменти й напівмоменти. 

Загалом, як сказав Бакалов після гри, ЛНЗ поступово додає в плані вимог, які він ставить. 

– Що це за вимоги?

– Перше – швидкість мислення, друге – швидкість роботи з м’ячем, третє – контроль м’яча і гри. І його головна ідея в тому, що ні під кого не підлаштовуватимемось, а гратимемо у свій футбол незалежно від суперника. 

– Зараз уже думки про Вікторію?

– З вівторка Юрій Михайлович уже готує до неї. Ще не розбирали команду, але це попереду. 

– Якої гри очікуєш?

– Переможної. Я не знаю цю команду – жодного разу не грав з ними, тому не можу сказати. Ми один для одного принципові суперники, тому накал однозначно буде хороший. 

Гра відбудеться 4 жовтня на ЛНЗ-Арені о 15:00. На нашому сайті буде відеотрансляція.