ЛНЗ розписав з Вікторією видовищну нічию

ФК ЛНЗ у матчі 5 туру чемпіонату України вдома поділив очки з найпринциповішим суперником – сумською Вікторією.

Аматорський чемпіонат України 2020/2021

5 тур

4 жовтня, 15:00

Лебедин, стадіон ЛНЗ-Арена

«ЛНЗ» (Лебедин, Черкаська обл.) – «Вікторія» (Миколаївка, Сумська обл.) 2:2

Голи: Бурлін (9), Іваночко (20) – Борисенко (23), Єременко (77)

Михайлюк А.В. (Київ)

Зоренко Ю.В. (Київ)

Старча С.В. (Київ)

Труба С.В. (Черкаси)

Спостерігач арбітражу – Харахайчук А.Є. (Кременчук)

ЛНЗ: Панченко – Кошелюк (Кузнєцов 42), Сафонов, Бурлін, Клюс – Доронін, Сторчоус, Іваночко (Ткаченко 46), Котляр (Микитин 46), Замуренко – Кос

Головний тренер: Юрій Бакалов

Вікторія: Зарубін, Цепій, Яценко, Чередніченко, Михайлюк, Касьянов, Гренкін, Кузьмін, Артенов, Борисенко, Акімов

Головний тренер: Радіонов Артем

Шикарний поєдинок. Початок був повністю за ЛНЗ: Бурлін та Іваночко двічі поспіль порадували фанатів на стадіоні: обидва голи з лівого кутового. Однак Борисенко дуже швидко вчепив Вікторію поряд. Через 3 хвилини після Іваночка найнебезпечніший гравець гостей, за версією футболістів ЛНЗ, Борисенко скоротив відрив – 2:1.

Перший тайм був багацький на гольові моменти, в чому ви пересвідчитеся в огляді, а от у другій половині кількість ударів трохи зменшилась. Вікторія заволоділа ініціативою в другій половині і вже в другій половині другого тайму почала штурмувати ворота господарів. Але який же Панченко красень! Витащив мінімум три-чотири мертвих удари, однак пропустив один на 77 хвилині. 2:2.

Відповідь ЛНЗ була блискавичною. Близкавично точною. Бо як ще назвати удар, який у семиметрових воротах влучає в стійку? Пучковський здорово протягнув м’яч і майже забив, якби не каркас.

Нічия 2:2. Класний матч.