ЛНЗ без проблем проходить Сокіл в кубку України

Сьогодні ФК ЛНЗ оформив вихід до 1/4 фіналу аматорського кубку України.

1/8 фіналу

Матч-відповідь. Перший матч 2:0 на користь ЛНЗ

14 жовтня, 14:00

Лебедин, Черкаська обл., стадіон ЛНЗ-Арена

«ЛНЗ» (Лебедин, Черкаська обл.) – «Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка, Київська обл.) 1:0

Голи: Кос (42)

Садовий О.В. (Кременчук)

Терентьєв Д.С. (Харків)

Сагайдачний О.А. (Харків)

Шульга С.А. (Черкаська обл.)

Спостерігач арбітражу – Кириченко Я.В. (Кропивницький)

ЛНЗ: Ярошевич – Даценко, Бурлін, Клюс (Листопад 46), Кузнєцов (Кошелюк 65), Пиріг (Доронін 83), Ткаченко (Іваночко 74), Сторчоус, Котляр, Кос (Пучковський 61), Замуренко (Шаповал 83)

Головний тренер: Юрій Бакалов

Коротко про матч: ЛНЗ повністю володів ініціативою всю гру від стартового свистка, натомість Сокіл приїхав на стадіон за 30 хвилин до початку і зовсім нічого не протиставив нашій команді.

Наприкінці першого тайму Кос забив єдиний гол, але їх могло бути щонайменше п’ять.

Бакалов провів ротацію складу, як і тиждень тому, отже декілька футболістів змогли показати себе тренерському штабу.

Матчі 1/4 фіналу відбудуться 28 жовтня і 4 листопада. ЛНЗ зіграє з переможцем пари ОДЕК – Луцьксантехмонтаж №536. Їхній матч-відповідь відбудеться 21 жовтня.

До наступного раунду також вийшли Вікторія, Ника, СКК Демня-Фенікс, Олімпія і ФК Вовчанськ.