Київський погром: Пучковського прорвало, у Замуренка й Коса – дублі

ФК ЛНЗ у матчі 8 туру влаштував розгром столичному Атлету. Після трьох матчів Пучковський нарешті забив, бо до цього всі його постріли бились об стійки й поперечини.

Аматорський чемпіонат України 2020/2021

8 тур

24 жовтня, 16:15

Київ, стадіон Атлет

«Атлет» (Київ) – «ЛНЗ» (Лебедин, Черкаська обл.) 0:9

Голи: Пучковський (4, 14), Замуренко (6, 17), Котляр (24), Кос (36, Кос 90+2), Сторчоус (62), Доронін (84)

На 82 хвилині Атлет не забив пенальті (Ярошевич потягнув)

Сухенко І.В. (Кременчук)

Лікаренко А.О. (Чернігів)

Мошковський В.Ю. (Київська обл.)

Слюсар Є.Ю. (Київ)

Спостерігач арбітражу – Беженар П.В. (Київ)

ЛНЗ: Панченко (Ярошевич 66) – Сафонов, Листопад, Бурлін (Клюс 77), Кошелюк – Доронін, Сторчоус (Пуш 77), Ткаченко (Кос 19), Котляр (Микитин 74), Замуренко (Шаповал 66) – Пучковський (Пиріг 59)

Головний тренер: Юрій Бакалов

Атлет (старт): Комаренко – Швець, Тищенко, Тригуб, Яценко, Мкпасі, Крицький, Козачок, Андрущенко, Яковенко, Липовий

Головний тренер: Дмитро Мурашенко

Цей матч – як виграш джек-поту, коли гральний автомат засипає тебе дорогоцінними монетами. Сьогодні таким автоматом став ЛНЗ і його футболісти. Просто уявіть: п’ять голів за 24 хвилини. Пучковський і Замуренко зарядили по два, а ще Котляр показав індивідуальну майстерність. Закрив питання виграшу Кос на 36 хвилині – 0:6.

Половина цих м’ячів – шедевральна: ножицями та головою з фантастичною траекторією, тому одразу пропонуємо підписатись у Facebook та Instagram, де ми обсмакуємо їх наповну.

Другий тайм – формальність, із якої продовжили сипатись монети. Наприклад, Ярошевич відбив пенальті, а Кос підбіг до відеокамери, щоб привітати маму з днем народження. Красива перемога.

Наступний матч підопічні Бакалова проведуть у середу проти рівненського ОДЕКа в межах першого матчу 1/4 фіналу Кубку України.