“ЛНЗ”: Козаченко – Листопад, Коломієць, Парфьонов, Калініч – Лобов, Ткаченко, Грицай, Дєдов, Барбанов – Литовчак

“Альтаїр”: Прокопенко – Аджубей, Дмитренко, Грищук, Осика Черниш, Ординський, Бичков, Колос, Кретов, Гопка

Головний тренер: Роман Поліщук

1′ Матч розпочався

2′ Грищук слабко, але небезпечно замикає класний пласер партнера зі штрафного

6′ Гості вже двічі жорстко фолять у центрі поля. Поки що без покарань

10′ Небезпечно. Альтаїр мало не відкрив рахунок. У штрафному майданчику ЛНЗ одного залишили чи то Дмитренка, чи Ординського, який завдав удару головою над поперечиною

13′ Зросли швидкості в матчі! ЛНЗ почав наближатися до воріт драбівчан і за моментами вирівняв гру. Литовчак двічі міг відкривати рахунок, але на висоті зіграв голкіпер господарів

17′ Листопад запускає стрілу над воротами Альтаїра зі штрафного

23′ ЛНЗ поступово перехопив ініціативу. Штрафний майданчик Альтаїру обростає стандартами, Лобов небезпечно б’є. Господарі – без атак

28′ Литовчак дуже активний на вістрі ЛНЗ, але не вистачає зовсім трохи

29′ УХ! Оридинський прибрав у центрі поля двох лебединців на замахах і прицільно пробив по воротах – над поперечиною

34′ Тепер уже ЛНЗ близький до голу. Черговий прорив Литовчака завершився ударом Лобова з рикошетом. Прокопенку довелося діставати м’яч майже з лінії воріт

38′ У складі Драбова відзначимо Бичкова, лівого хава. Коли він опиняється з м’ячем, з’являються проблеми для ЛНЗ

40′ Лобов отримує гірчичник за жорсткий підкат проти Осики

41′ Хороша подача пішла в штрафний майданчик Альтаїра зі стандарту – кутовий

45+ ГОЛ!!! 0:1! Лиииитоооовчааааак! Нарешті його праця принесла плоди! Гол у роздягальню драбові забиває наймолодший гравець ЛНЗ. Дєдов виконав подачу на дальню стійку, звідки Парфьонов скинув точно на ногу Мар’яну.

Перерва

46′ Заміна. Традафілов і Вдовика замість Осики і Бичкова (Альтаїр)

Другий тайм розпочався

50′ ГОЛ! 1:1! Ординський зрівнює рахунок. Драбів несамовито радіє

56′ Заміна. Стєпанов замість Литовчака (ЛНЗ), Панченко замість Гопки (Альтаїр)

58′ Затихла гра. Команди почали діяти обережніше

59′ ЛНЗ полоскотав нерви кутовим

60′ Заміна. Гуд замість Грицая (ЛНЗ)

63′ Альтаїр розганяє класну контру, але на останньому етапі марнує момент Трандафілов

66′ Трибуни аплодують Прокопенку! Класний сейв після гармати Лобова. Дуже небезпечно. Дали пробити Олександру на підборі.

67′ Одразу відповідь Альтаїру. Масована атака на ворота Козаченка закінчилася майже голом Колоса – м’яч влучив у зовнішній бік сітки

68′ Заміна. Охременко замість Барбанова (ЛНЗ)

69′ Гойдалки продовжуються. Тепер ЛНЗ загрожує з кутового

74′ Заміна. Євтушевський замість Аджубея (Альтаїр)

78′ Фощій увесь матч свистить. Приводи для цього справді є. Футболісти багато фолять у боротьбі

82′ Заміна. Біда замість Кретова (Альтаїр)

85′ Напружена атмосфера в Драбові. Команди бояться помилитися, при цьому відчайдушно намагаються йти вперед. Альтаїр торохи більше володіє перевагою

87′ Ординський жорстко зіграв проти Лобова

88′ Листопад фолить на Біді біля карної зони і отримує жовту

90′ Черговий стандарт у виконанні Альтаїру – без гостроти

90+’ ЛНЗ тікає в контратаку: Охременко подає, Ткаченку не вистачило сили в ударі головою

Матч завершено. Бойова нічия 1:1