Юрій Бакалов: «Всі прекрасно знають, що ми будуємо нову команду»

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

Головний тренер ЛНЗ розповів, що команда буде робити на цих вихідних без офіційного матчу і коротко підсумував першу частину чемпіонату й кубку.

– Ви знаєте, що у команди були вихідні. Після них ми зібрались 12 числа. Цей тиждень присвятимо відновленню фізичних кондицій, працюватимемо за комплексною тренувальною програмою. У неділю хотіли провести спаринг, але вирішили зіграти двосторонку. Є заплановані моменти, які переглянемо. У понеділок буде вихідний після чого цілеспрямовано готуватимемось до суботнього матчу проти АФСК Київ. 

– Резюмуйте коротко першу половину сезону.

– Якщо брати кубкові матчі, то за цю напівсесію поставлю дуже високу оцінку команді. Незважаючи на те, що зіграли тільки дві стадії – вони були хорошого рівня. Особливо це стосується ОДЕКа. Виграли й пройшли далі. 

По чемпіонату – всі прекрасно знають, що ми будуємо нову команду. Звісно, на шляху були різні моменти і, я думаю, вони ще будуть. Якраз для того, щоб їх було поменше, ми і працюємо. Оцінку зараз ставити рано, бо ми тільки на старті.

Хлопці вже розуміють, що я і наш тренерський штаб хоче від них. Робота кипить. Сподіваюсь, друге коло пройде успішніше. 

Команду побудувати за місяць-два нереально. Хоча я дякую хлопцям – вони стараються, ми провели багато роботи й зробили широкий крок уперед. 

– Василь Гречаний сказав, що зараз тільки риється яма під фундамент. Ви згодні?

– Василь Володимирович оперує будівельними методами – я з ним погоджусь, звісно. Це кардинальні зміни. Жоден колектив з нуля не може щось зробити за такий короткий час. Тим паче у нас гравці з різних куточків України зі своєю підготовкою. Але зараз ми приводимо все до загального знаменника й закладаємо базу.