Разом До Мети
Юрій Бакалов: «Всі прекрасно знають, що ми будуємо нову команду»

Юрій Бакалов: «Всі прекрасно знають, що ми будуємо нову команду»

13 Листопада, 2020

Головний тренер ЛНЗ розповів, що команда буде робити на цих вихідних без офіційного матчу і коротко підсумував першу частину чемпіонату й кубку.

– Ви знаєте, що у команди були вихідні. Після них ми зібрались 12 числа. Цей тиждень присвятимо відновленню фізичних кондицій, працюватимемо за комплексною тренувальною програмою. У неділю хотіли провести спаринг, але вирішили зіграти двосторонку. Є заплановані моменти, які переглянемо. У понеділок буде вихідний після чого цілеспрямовано готуватимемось до суботнього матчу проти АФСК Київ. 

– Резюмуйте коротко першу половину сезону.

– Якщо брати кубкові матчі, то за цю напівсесію поставлю дуже високу оцінку команді. Незважаючи на те, що зіграли тільки дві стадії – вони були хорошого рівня. Особливо це стосується ОДЕКа. Виграли й пройшли далі. 

По чемпіонату – всі прекрасно знають, що ми будуємо нову команду. Звісно, на шляху були різні моменти і, я думаю, вони ще будуть. Якраз для того, щоб їх було поменше, ми і працюємо. Оцінку зараз ставити рано, бо ми тільки на старті.

Хлопці вже розуміють, що я і наш тренерський штаб хоче від них. Робота кипить. Сподіваюсь, друге коло пройде успішніше. 

Команду побудувати за місяць-два нереально. Хоча я дякую хлопцям – вони стараються, ми провели багато роботи й зробили широкий крок уперед. 

– Василь Гречаний сказав, що зараз тільки риється яма під фундамент. Ви згодні?

– Василь Володимирович оперує будівельними методами – я з ним погоджусь, звісно. Це кардинальні зміни. Жоден колектив з нуля не може щось зробити за такий короткий час. Тим паче у нас гравці з різних куточків України зі своєю підготовкою. Але зараз ми приводимо все до загального знаменника й закладаємо базу.

Коментувати:

Партнери
LNZ group

LNZ web

UNIVERSEED

DEFENDA